هندی‌ها به «فروزان» دیپلم افتخار دادند

هندی‌ها به «فروزان» دیپلم افتخار دادند
اخبار اخبار انجمن اخبار دفاتر
۳۰ دی ۱۳۹۷

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی جشنواره « گلوبال» هند، به میرعباس خسروی‌نژاد برای کارگردانی فیلم کوتاه «فروزان» اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه «فروزان» که هم اکنون در گروه هنر و تجربه و در قالب «زمستانه‌ی فیلم کوتاه» در حال اکران است، دیپلم افتخار جشنواره “GLOBAL”  هند را برای میرعباس خسروی‌نژاد به عنوان بهترین کارگردان به ارمغان آورد. این جشنواره یک پلت‌فرم برای نمایش فیلم‌هاست و سعی می‌کند یک محیط باز برای کارگردانان، نویسندگان، بازیگران، و علاقه مندان به سینما فراهم کند.

اختتامیه نخستین دوره جشنواره Global هند ۱۰ ژانویه در شهر مومبای برگزار شد.

«فروزان» داستان زن جوانی است که شوهرش فوت شده و با دو فرزند کوچکش در روستا زندگی می‌کنند. او سعی می‌کند از خانواده‌اش در مقابل حمله شبانه دزدها محافظت کند. عوامل فیلم کوتاه «فروزان» که در روستاهای اطراف خرم آباد فیلم‌برداری شده است عبارتند از: نویسنده و کارگردان: میرعباس خسروی‌نژاد، فیلم‌بردار: صادق سوری، صدابردار: هادی ساعدمحکم، مدیرتولید: فردوس خسروی‌نژاد، تدوین: میرعباس خسروی‌نژاد، صداگذار: حسین قورچیان، تصحیح رنگ: رضا تیموری، بازیگران: فروزان رضاییان، فریبا سگوند، عیدی علی‌نژاد، مریم احمدی، تهیه‌کننده: انجمن سینمای جوانان خرم‌آباد.

گفتنی‌است، «زمستانه‌ی فیلم کوتاه» مجموعه شش فیلم کوتاه «دیدن» (سهیل امیر شریفی)، «فروزان» (میرعباس خسروی‌نژاد)، «نسبت خونی» (حسین امیری دوماری، پدرام پور امیری)، «و می‌گذریم …» (پریسا گرگین)، «آینه‌های پریده رنگ» (سالم صلواتی)، «تو هنوز اینجایی» (کتایون پرمر، محمد روحبخش) است که در گروه «هنر و تجربه» در حال اکران است.

نظرات کاربران

*
*
*