هفته چهاردهم نمایش اینترنتی  «چهار ایده، چهار فیلم» از 29 آبان

آخرین اخبار

هفته چهاردهم نمایش اینترنتی  «چهار ایده، چهار فیلم» از 29 آبان
اخبار اخبار انجمن
۲۸ آبان ۱۳۹۹

چهاردهمین  هفته  نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران  با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» با نمایش فیلم‌‌های «شرعی»، «ساعت خواب»، «چمدان خیس» و «خانه هدی»  از 29 آبان آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در چهاردهمین هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران  با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» فیلم‌های «شرعی» به کارگردانی  داریوش شهبازی، «ساعت خواب»  ساخته مینا سادات‌حسینی، «چمدان خیس»  به کارگردانی اشکان احمدی  و «خانه هدی»  ساخته حامد قاسمی، از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی «وُدیو» و «هاشور»  به نمایش در می‌آید.

تعدادی از فیلم‌های موفق انجمن سینمای جوانان ایران در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی تا پایان سال به صورت هفتگی از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی ودیو و هاشور به نمایش درخواهند آمد.

نمایش اینترنتی فیلم‌های کوتاه با هدف دسترسی آسان‌تر فیلم‌سازان جوان به فیلم‌های کوتاهِ باکیفیت، آشنایی هرچه بیشتر مخاطبان عام با فیلم کوتاه و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت پلت‌فرم‌ها در زمینه انتشار و نمایش فیلم‌های کوتاه، در دستورکار انجمن سینمای جوانان ایران قرار گرفته است.

گفتنی است این فیلم‌ها پس از یک هفته هم‌چنان در آرشیو این وب‌سایت‌های  قرار دارد  و علاقه‌مندان در هر زمان به آن‌ها دسترسی خواهند داشت.

 

نظرات کاربران

*
*
*