هفته هفدهم نمایش اینترنتی  «چهار ایده، چهار فیلم» از 4 دی

هفته هفدهم نمایش اینترنتی  «چهار ایده، چهار فیلم» از 4 دی
اخبار اخبار انجمن
۰۴ دی ۱۳۹۹

هفدهمین هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران  با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» با نمایش فیلم‌‌های «خرمگس»، «اس»، «ترجمه افول» و «چله‌نشین»  از  4 دی آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در هفدهمین هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران  با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» فیلم‌های «خرمگس» به کارگردانی  شهرام جوادخانی، « اس»  ساخته حامد اصلانی، «ترجمه افول» به کارگردانی جواد عبداله‌زاده و «چله‌نشین» ساخته امید میرزایی، از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی «وُدیو»، «هاشور» و «تیوال» به نمایش در می‌آید.

تعدادی از فیلم‌های موفق انجمن سینمای جوانان ایران در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی تا پایان سال به صورت هفتگی از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی ودیو و هاشور به نمایش درخواهند آمد.

نمایش اینترنتی فیلم‌های کوتاه با هدف دسترسی آسان‌تر فیلم‌سازان جوان به فیلم‌های کوتاهِ باکیفیت، آشنایی هرچه بیشتر مخاطبان عام با فیلم کوتاه و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت پلت‌فرم‌ها در زمینه انتشار و نمایش فیلم‌های کوتاه، در دستورکار انجمن سینمای جوانان ایران قرار گرفته است.

گفتنی است این فیلم‌ها پس از یک هفته هم‌چنان در آرشیو این وب‌سایت‌های  قرار دارد  و علاقه‌مندان در هر زمان به آن‌ها دسترسی خواهند داشت.

نظرات کاربران

*
*
*