هفته هجدهم نمایش اینترنتی «چهار ایده، چهار فیلم» از 22 بهمن

هفته هجدهم نمایش اینترنتی «چهار ایده، چهار فیلم» از 22 بهمن
اخبار اخبار انجمن
۲۲ بهمن ۱۳۹۹

هجدهمین هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران  با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» با نمایش فیلم‌‌های «سنگواره»، «مسکوت»، «امیرعلی» و «گچ»  از 22 بهمن آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در هجدهمین هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» فیلم‌های «سنگواره» به کارگردانی  پیمان نهان‌قدرتی، «مسکوت»  ساخته محمد ثریا، «امیرعلی» به کارگردانی شیوا قنبریان و «گچ» ساخته محمد صادقی، از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی «وُدیو»، «هاشور» و «تیوال» به نمایش در می‌آید.

تعدادی از فیلم‌های موفق انجمن سینمای جوانان ایران در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی تا پایان سال به صورت هفتگی از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی ودیو و هاشور به‌نمایش درخواهند آمد.

نمایش اینترنتی فیلم‌های کوتاه با هدف دسترسی آسان‌تر فیلم‌سازان جوان به فیلم‌های کوتاهِ باکیفیت، آشنایی هرچه بیشتر مخاطبان عام با فیلم کوتاه و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت پلت‌فرم‌ها در زمینه انتشار و نمایش فیلم‌های کوتاه، در دستورکار انجمن سینمای جوانان ایران قرار گرفته است.

گفتنی است این فیلم‌ها پس از یک هفته هم‌چنان در آرشیو این وب‌سایت‌های  قرار دارد  و علاقه‌مندان در هر زمان به آن‌ها دسترسی خواهند داشت.

نظرات کاربران

*
*
*