هفته نهم  نمایش اینترنتی  «چهار ایده، چهار فیلم» از 3 مهر

هفته نهم  نمایش اینترنتی  «چهار ایده، چهار فیلم» از 3 مهر
اخبار اخبار انجمن
۰۱ مهر ۱۳۹۹

نهمین  هفته  نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران  با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» با نمایش فیلم‌‌های «سایه فیل»، «تنازع»، «خروس‌ها» و  «مردی که اینجا نبود»  از 3 مهر آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در نهمین  هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران  با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» فیلم‌های «سایه فیل» به کارگردانی  آرمان خوانساریان، «تنازع» ساخته مسعود حاتمی، خروس‌ها» به کارگردانی امیررضا جلالیان و «مردی که اینجا نبود» ساخته عطا مجابی، از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی «وُدیو» و «هاشور»  به نمایش در می‌آید.

تعدادی از فیلم‌های موفق انجمن سینمای جوانان ایران در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی تا پایان سال به صورت هفتگی از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی ودیو و هاشور به نمایش درخواهند آمد.

نمایش اینترنتی فیلم‌های کوتاه با هدف دسترسی آسان‌تر فیلم‌سازان جوان به فیلم‌های کوتاهِ باکیفیت، آشنایی هرچه بیشتر مخاطبان عام با فیلم کوتاه و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت پلت‌فرم‌ها در زمینه انتشار و نمایش فیلم‌های کوتاه، در دستورکار انجمن سینمای جوانان ایران قرار گرفته است.

گفتنی است این فیلم‌ها پس از یک هفته هم‌چنان در آرشیو این وب‌سایت‌های  قرار دارد  و علاقه‌مندان در هر زمان به آن‌ها دسترسی خواهند داشت.

نظرات کاربران

*
*
*