هفته شانزدهم نمایش اینترنتی «چهار ایده، چهار فیلم» از 27 آذر

هفته شانزدهم نمایش اینترنتی «چهار ایده، چهار فیلم» از 27 آذر
اخبار اخبار انجمن
۲۶ آذر ۱۳۹۹

شانزدهمین هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران  با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» با نمایش فیلم‌‌های «دوچرخه‌ها پدر، سیگارها»، «رویا سرخ»، «لچک» و «بومرنگ»  از 27 آذر آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در شانزدهمین هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران  با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» فیلم‌های «دوچرخه‌ها پدر، سیگارها» به کاردانی ابراهیم‌زاده، «رویا سرخ» ساخته شهریار پورسیدیان، «لچک» به کارگردانی هایده مردای و «بومرنگ» داریوش غریب‌زاده، از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی «وُدیو»، «هاشور» و «تیوال» به نمایش در می‌آید.

تعدادی از فیلم‌های موفق انجمن سینمای جوانان ایران در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی تا پایان سال به صورت هفتگی از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی ودیو و هاشور به نمایش درخواهند آمد.

نمایش اینترنتی فیلم‌های کوتاه با هدف دسترسی آسان‌تر فیلم‌سازان جوان به فیلم‌های کوتاهِ باکیفیت، آشنایی هرچه بیشتر مخاطبان عام با فیلم کوتاه و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت پلت‌فرم‌ها در زمینه انتشار و نمایش فیلم‌های کوتاه، در دستورکار انجمن سینمای جوانان ایران قرار گرفته است.

گفتنی است این فیلم‌ها پس از یک هفته هم‌چنان در آرشیو این وب‌سایت‌های  قرار دارد  و علاقه‌مندان در هر زمان به آن‌ها دسترسی خواهند داشت.

نظرات کاربران

*
*
*