هفته سیزدهم نمایش اینترنتی  «چهار ایده، چهار فیلم» از 22 آبان

هفته سیزدهم نمایش اینترنتی  «چهار ایده، چهار فیلم» از 22 آبان
اخبار اخبار انجمن
۲۰ آبان ۱۳۹۹

سیزدهمین هفته  نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران  با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» با نمایش فیلم‌‌های «زحل»، «بازگشت»، «ساکنین طبقه آخر» و «دریا زدگی»  از  22 آبان آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در سیزدهمین هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران  با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» فیلم‌های «زحل» به کارگردانی  نسرین محمدپور، «بازگشت» ساخته شهریار پورسیدیان، «ساکنین طبقه آخر»  به کارگردانی امیر جلالی و «دریا زدگی»  ساخته حامد اصلانی، از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی «وُدیو» و «هاشور»  به نمایش در می‌آید.

تعدادی از فیلم‌های موفق انجمن سینمای جوانان ایران در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی تا پایان سال به صورت هفتگی از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی ودیو و هاشور به نمایش درخواهند آمد.

نمایش اینترنتی فیلم‌های کوتاه با هدف دسترسی آسان‌تر فیلم‌سازان جوان به فیلم‌های کوتاهِ باکیفیت، آشنایی هرچه بیشتر مخاطبان عام با فیلم کوتاه و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت پلت‌فرم‌ها در زمینه انتشار و نمایش فیلم‌های کوتاه، در دستورکار انجمن سینمای جوانان ایران قرار گرفته است.

گفتنی است این فیلم‌ها پس از یک هفته هم‌چنان در آرشیو این وب‌سایت‌های  قرار دارد  و علاقه‌مندان در هر زمان به آن‌ها دسترسی خواهند داشت

نظرات کاربران

*
*
*