هفته دوازدهم  نمایش اینترنتی  «چهار ایده، چهار فیلم» از 1 آبان

آخرین اخبار

هفته دوازدهم  نمایش اینترنتی  «چهار ایده، چهار فیلم» از 1 آبان
اخبار اخبار انجمن
۳۰ مهر ۱۳۹۹

دوازدهمین  هفته  نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران  با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» با نمایش فیلم‌‌های «بی‌سرزمین‌تر از باد»، «مادرم»، «غلامرضا» و «قارلی داملار»  از 1 آبان آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در  دوازدهمین هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران  با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» فیلم‌های «بی‌سرزمین‌تر از باد» به کارگردانی  غلامرضا جعفری، «مادرم» ساخته بهزاد رسول‌زاده، «غلامرضا» به کارگردانی مصطفی امامی و «قارلی داملار» ساخته هایده مرادی، از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی «وُدیو» و «هاشور»  به نمایش در می‌آید.

تعدادی از فیلم‌های موفق انجمن سینمای جوانان ایران در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی تا پایان سال به صورت هفتگی از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی ودیو و هاشور به نمایش درخواهند آمد.

نمایش اینترنتی فیلم‌های کوتاه با هدف دسترسی آسان‌تر فیلم‌سازان جوان به فیلم‌های کوتاهِ باکیفیت، آشنایی هرچه بیشتر مخاطبان عام با فیلم کوتاه و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت پلت‌فرم‌ها در زمینه انتشار و نمایش فیلم‌های کوتاه، در دستورکار انجمن سینمای جوانان ایران قرار گرفته است.

گفتنی است این فیلم‌ها پس از یک هفته هم‌چنان در آرشیو این وب‌سایت‌های  قرار دارد  و علاقه‌مندان در هر زمان به آن‌ها دسترسی خواهند داشت.

نظرات کاربران

*
*
*