هفته بیست‌ویکم نمایش اینترنتی «چهار ایده، چهار فیلم» از 21 اسفند آغاز شد

آخرین اخبار

هفته بیست‌ویکم نمایش اینترنتی «چهار ایده، چهار فیلم» از 21 اسفند آغاز شد
اخبار اخبار انجمن
۲۲ اسفند ۱۳۹۹

بیست‌ویکمین هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران  با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» با نمایش فیلم‌‌های: «تعدادی اثاثیه دست دوم منزل با قیمت مناسب به فروش می‌رسد»، «داشتن»، «خواب سنگین پیرمرد» و «درون آینه» از 21 اسفند آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در بیست‌ویکمین هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» فیلم‌های: «تعدادی اثاثیه دست دوم منزل با قیمت مناسب به فروش می‌رسد» به کارگردانی امیربهادر مظاهری، «داشتن» ساخته سیدمرتضی سبزقبا، «خواب سنگین پیرمرد» به کارگردانی مصطفی رستم‌پور و «درون آینه» ساخته مهدی یوسفعلی، از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی «وُدیو»، «هاشور» و «تیوال» به نمایش در آمده است.

تعدادی از فیلم‌های موفق انجمن سینمای جوانان ایران در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی تا پایان سال به‌صورت هفتگی از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی ودیو، هاشور و تیوال به‌نمایش درخواهند آمد.

نمایش اینترنتی فیلم‌های کوتاه با هدف دسترسی آسان‌تر فیلم‌سازان جوان به فیلم‌های کوتاهِ باکیفیت، آشنایی هرچه بیشتر مخاطبان عام با فیلم کوتاه و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت پلت‌فرم‌ها در زمینه انتشار و نمایش فیلم‌های کوتاه، در دستورکار انجمن سینمای جوانان ایران قرار گرفته است.

گفتنی است این فیلم‌ها پس از یک هفته هم‌چنان در آرشیو این وب‌سایت‌های  قرار دارد  و علاقه‌مندان در هر زمان به آن‌ها دسترسی خواهند داشت.

 

 

نظرات کاربران

*
*
*