کاوه قهرمان در پاتوق فیلم کوتاه نقد و بررسی می‌کند؛
نوآر،جنایی، ملودرام، رازآلود در ترکیب بسته پانزدهم از فصل هفت

<span class='entry-second_title' span style='color:#444;font-size:14px;'>کاوه قهرمان در پاتوق فیلم کوتاه نقد و بررسی می‌کند؛</span><br/>نوآر،جنایی، ملودرام، رازآلود در ترکیب بسته پانزدهم از فصل هفت
اخبار اخبار انجمن پاتوق فیلم کوتاه
۱۳ شهریور ۱۴۰۱

فیلم‌های کوتاه «موش کور»، «دکل»، «آخرین لالایی در تهران» و «حیاط» در پانزدهمین جلسه از فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، اکران، تحلیل و نقد می‌شوند. برنامه این هفته استثنائا ساعت 14 آغاز خواهد شد.

به‌گزارش روابط‌‌‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، پانزدهمین جلسه از هفتمین فصل پاتوق فیلم کوتاه، روز دوشنبه 14 شهریورماه، با نمایش 4 فیلم کوتاه، برگزار می‌شود.

در این جلسه از فصل هفتم پاتوق که توسط انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌شود، فیلم‌های‌کوتاه «موش کور» به‌نویسندگی و کارگردانی محمدحامد ستاری، «دکل» به‌نویسندگی و کارگردانی بابک مصطفوی، «آخرین لالایی در تهران» به‌نویسندگی و کارگردانی محمد وحدانی و «حیاط» به‌نویسندگی وکارگردانی مصطفا سلیمانی به نمایش درخواهند آمد.

در این رویداد کاوه قهرمان، به‌عنوان کارشناس ویژه جلسه پانزدهم، پس از اکران آثار با کارگردانان فیلم‌های به نمایش درآمده به گفت‌و‌گو نشسته و آثار را مورد تحلیل و بررسی تخصصی قرار خواهد داد. اجرای این برنامه را محیا ساعدی بر عهده دارد.

فیلم کوتاه «موش کور» به‌نویسندگی و کارگردانی محمدحامد ستاری، در ژانر «درام اجتماعی»، به‌تهیه‌کنندگی رضا ملک‌زاده ساخته شده است.
بابک مصطفوی «دکل» را در ژانر «نوآر – جنایی» نویسندگی و کارگردانی کرده و تهیه‌کنندگی این اثر را نیز مشترکا با انجمن سینمای جوانان ایران – دفتر خمینی‌شهر بر عهده داشته است.
«آخرین لالایی در تهران» به‌نویسندگی و کارگردانی محمد وحدانی، اثری در ژانر «ملودرام»، به‌تهیه‌کنندگی مشترک محمد وحدانی و مهسا قنبرپور تولید شده است. ستاره پسیانی، علیرضا ثانی‌فر، سیاوش چراغی‌پور و با صدای سهیلا گلستانی، نقش‌آفرینان این فیلم کوتاه هستند.
نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی «حیاط» را نیز مصطفی سلیمانی در ژانر «رازآلود» برعهده داشته است. اسماعیل محرابی و مهتاب ثروتی نقش‌آفرینان این اثر هستند.
پانزدهمین جلسه فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، دوشنبه‌ 14 شهریورماه ساعت 14 در پردیس سینمایی چارسو، سالن شماره 6 برگزار می‌‌شود و شامل نمایش آثار و جلسه نقد و بررسی خواهد بود.
حضور برای تمامی علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

نظرات کاربران

*
*
*