نمایش ۵ فیلم کوتاه از زنجان در جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان  اردبیل-مشگین‌شهر

نمایش ۵ فیلم کوتاه از زنجان در جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان  اردبیل-مشگین‌شهر
اخبار دفاتر
۱۷ مرداد ۱۳۹۷

۵ فیلم کوتاه از فیلم‌سازان زنجانی در جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان  اردبیل-مشگین‌شهر به نمایش در خواهد آمد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دبیرخانه شصت و یکمین جشنواره سینمای جوان اردبیل- مشگین‌شهر اسامی فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه این رویداد منطقه‌ای را اعلام کرد. بر اساس این ۲۹ فیلم در بخش داستانی، ۱۳ فیلم در بخش مستند، ۹ پویانمایی و ۸ فیلم در بخش تجربی این جشنواره رقابت می‌کنند که در مجموع ۵ فیلم از فیمسازان استان زنجان شامل ۲ فیلم داستانی،۲ فیلم مستند و یک فیلم پویانمایی در این مرحله از جشنواره با سایر آثار به رقابت خواهند پرداخت.

فیلم‌های کوتاه داستانی«گوشه‌ها و زاویه‌ها» به کارگردانی مشترک جبار اوجاقلو و مجتبی حیدری «بازگشته» ساخته  شبنم طارمی،  مستندهای کوتاه «ورسک» به کارگردانی مهدی کتابی و «من نجس نیستم» ساخته علی حسینی‌صدر و انیمیشن «درون یک چارچوب» به کارگردانی  جعفر صیادی راه یافته‌گان به بخش مسابقه شصت و یکمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان هستند. 

شصت و یکمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان   از تاریخ ۲۳ الی  ۲۶  مردادماه  به مدت چهار روز در استان اردبیل، شهر مشگین‌شهر با حضور استان‌های گیلان، زنجان، قزوین، البرز، مازندران، گلستان، سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و اردبیل توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل برگزار می‌شود.

نظرات کاربران

*
*
*