نمایش ۵ فیلم در چهارمین جلسه پاتوق فیلم کوتاه

آخرین اخبار

نمایش ۵ فیلم در چهارمین جلسه پاتوق فیلم کوتاه
اخبار انجمن پاتوق فیلم کوتاه
۲۷ خرداد ۱۳۹۷

 

«جمعه قالی»، «تروفه»، «سبز و صورتی»، «جایی برای فروش» و «درهای شناخت» با حضور مهمان و کارشناس برنامه، کاوه قهرمان در پاتوق این هفته به نمایش درخواهند آمد.

به گزارش روابط‌ عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، چهارمین جلسه از ششمین فصل پاتوق فیلم کوتاه– سینما آینده، روز دوشنبه بیست و هشتم خردادماه با نمایش دو فیلم کوتاه داستانی، یک مستند، یک انیمیشن و یک فیلم تجربی خارجی کار خود را ادامه خواهد داد.

دراین برنامه که توسط انجمن سینمای جوانان و با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و انجمن فیلم کوتاه ایران برگزار می‌شود، فیلم‌ مستند «جمعه قالی» به کارگردانی مهدی اسدی، فیلم داستانی «تروفه» به کارگردانی اصغر لائی، انیمیشن «سبز و صورتی» به کارگردانی سپیده اقبالی، فیلم داستانی «جایی برای آرامش» به کارگردانی جمیل عامل صادقی و فیلم تجربی «درهای شناخت» به کارگردانی کارولین شوارتز از کشور آلمان به نمایش درخواهندآمد.

در این جلسه همچنین فیلم‌های به نمایش درآمده توسط کارشناس برنامه، کاوه قهرمان مورد نقد و تحلیل قرار خواهند گرفت. از آثار این فیلم‌ساز جوان می‌توان به «تاریخ، ما، بیهقی» و «مونولوگ» اشاره کرد.

پاتوق فیلم کوتاه، دوشنبه‌های هر هفته ساعت ۱۸ در سالن سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی: تهران، خیابان خالداسلامبولی(وزرا)، نبش خیابان چهارم برگزار می‌‌شود و حضور کلیه علاقه‌مندان در آن آزاد و رایگان است..

 

نظرات کاربران

*
*
*