نمایش ۲ فیلم کوتاه از مشهد در دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان کشور

نمایش ۲ فیلم کوتاه از مشهد در دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان کشور
اخبار دفاتر
۰۳ شهریور ۱۳۹۷

۲ فیلم کوتاه از فیلم‌سازان نوجوان مشهدی در دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان کشور به نمایش در خواهد آمد.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، اطلاع‌رسانی سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، تعداد ۶۴ فیلم کوتاه داستان، مستند و پویانمایی در بخش المپیاد فیلمسازی نوجوانان سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان نمایش داده می‌شوند  و با هم رقابت می‌کنند که در مجموع ۲ فیلم از فیلم‌سازان نوجوان مشهدی در بخش داستانی در این مرحله از جشنواره با سایر آثار به رقابت خواهند پرداخت.

فیلم‌های کوتاه داستانی«آب مایه حیات است» به کارگردانی نگار اسدی ،«تنهای شلوغ» ساخته محمد دانیال غلامی مقدم راه یافته‌گان مشهدی به بخش مسابقه دومین المپیاد نوجوانان کشور هستند. 

دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان با همراهی انجمن سینمای جوانان ایران و بنیاد سینمایی فارابی در سی و یکمین جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود. این المپیاد در دو بخش «فیلم» و «فیلمنامه» با پذیرش فیلم‌های ۳ دقیقه ای با موضوع آزاد است که گروه سنی ۹ تا ۱۶ سال در این بخش از جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان شرکت می کنند.

سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد ۸ الی ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

 

نظرات کاربران

*
*
*