نمایش «یادگاری» کریستوف نولان دردفتربوشهر

نمایش «یادگاری» کریستوف نولان دردفتربوشهر
اخبار دفاتر
۱۰ خرداد ۱۳۹۶

کارگاه نمایش و نقد فیلم دفتر بوشهر با مرور یک فیلم از کریستوف نولان برگزارمی‌شود.
به گزارش انجمن سینمای جوانان ایران، کارگاه نمایش و نقد و بررسی فیلم و مرور آثار کریستوفر نولان در کانون فیلم دفتر بوشهر این هفته با نمایش فیلم «یادگاری» از این کارگردان مطرح سینما و با حضور مهدی انصاری همراه خواهد بود.
این کارگاه در قالب سلسله نشست‌هایی است که از ۲۰ اردیبهشت به مدت ۴ هفته با نگاهی به شیوه روایت و سبک بصری با حضور مهدی انصاری و مسعود کازرونی برگزارمی‌شود وشامل نمایش و نقد وبررسی فیلم‌های بی‌خوابی، شوالیه تاریکی، یادگاری و تلقین از آثارمطرح نولان است.
کریستوفر نولان کارگردان ، فیلم‌نامه‌نویس و تهیه‌کننده بریتانیایی وخالق فیلم‌های تحسین‌برانگیز ممنتو، بی‌خوابی، حیثیت، سه گانه شوالیه تاریکی و فیلم‌های تلقین، بین‌ستاره‌ای و دانکرک است و تاکنون ده‌ها بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده‌است.
فیلم‌های نولان به کاوش زوایای روح و اخلاق انسانی، ساختار پیچیده و زمان و فضا، ماهیت هویت شخصی و جادوی انسانی می‌پردازد و نقش بسزایی در جذابیت و تأثیرگذاری نوین هنر سینما داشته است.
گفتنی است، انجمن سینمای جوانان استان بوشهربا رویکرد اکران فیلمهای برترسینمای ایران و جهان، هرهفته پذیرای علاقه‌مندان،هنرمندان و هنرجویان فیلم‌سازی در کانون فیلم این دفتر است.

نظرات کاربران

*
*
*