نمایش چهار فیلم در پنجاه و دومین جلسه از پاتوق فیلم کوتاه

آخرین اخبار

نمایش چهار فیلم در پنجاه و دومین جلسه از پاتوق فیلم کوتاه
اخبار انجمن پاتوق فیلم کوتاه
۰۳ شهریور ۱۳۹۷

«بارسلونا»، «دیوار بی‌پایان»، «مانع بسته شدن در نشوید» و «دارکوب‌های روثا» در دوازدهمین جلسه از فصل ششم پاتوق فیلم کوتاه، به ‌نمایش درخواهند آمد.

به گزارش روابط‌‌ عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، ششمین فصل پاتوق فیلم کوتاه «سینما آینده»، روز دوشنبه پنجم شهریورماه، با نمایش سه فیلم کوتاه داستانی و یک انیمیشن کار خود را ادامه خواهد داد.

در دوازدهمین جلسه از فصل ششم پاتوق که توسط انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری انجمن فیلم کوتاه ایران در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود، فیلم‌کوتاه داستانی «بارسلونا» به کارگردانی کتایون پرمر و محمد روحبخش، انیمیشن «دیوار بی پایان» به کارگردانی سیلویا کارپیزو دو دیه‌گو از اسپانیا، فیلم کوتاه داستانی «مانع بسته شدن در نشوید» به کارگردانی یاسمین ریزان و فیلم کوتاه داستانی «دارکوب‌های روثا» به کارگردانی بیبوسان باس نت از نپال به نمایش درخواهند آمد.

پاتوق فیلم کوتاه، دوشنبه‌های هر هفته ساعت ۱۸ در سالن سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی: تهران، خیابان خالداسلامبولی (وزرا)، نبش خیابان چهارم برگزار می‌‌شود و حضور علاقه‌مندان در آن آزاد و رایگان است.

نظرات کاربران

*
*
*