نمایش «٥٢هرتز» ایرانی در اسپانیا  

نمایش «٥٢هرتز» ایرانی در اسپانیا  
اخبار اخبار انجمن
۲۹ مهر ۱۳۹۹

فیلم کوتاه «٥٢هرتز» به کارگردانی اصغر عباسی در جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «تِرِسا» در اسپانیا راه یافت.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به نقل از روابط عمومی فیلم کوتاه «٥٢هرتز» به کارگردانی اصغر عباسی در دهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «تِرِسا» اسپانیا به نمایش در خواهد آمد.

این فیلم به صورت سکانس پلان و در یک برداشت ضبط شده  داستان انسان‌هایی روایت می‌کند که سرنوشت خود را با یک تصمیم که در لحظه گرفته می‌شود تغییر می‌دهند.

جشنواره «تِرِسا» اسپانیا در دهمین دوره از برگزاری این فستیوال پذیرای بیش از ١٨٠٠ فیلم از سراسر جهان بوده که «52 هرتز» جزو ٥٧ فیلم نهایی از بین این آثار انتخاب و به بخش نهایی راه پیدا کرده است.

گفتنی است تیزر این فیلم بهه تازگی رونمایی شده است.

برخی از عوامل فیلم «52 هرتز» عبارتند از: نویسندگان: اصغر عباسی، مصطفی بیرانوند، کارگردان: اصغر عباسی، تهیه کننده: نرگس زارع، مجری طرح: اکبر عباسی، مدیر فیلمبرداری: فرزین ابراهیمی، صداگذار: سامان شهامت، صدابردار: جابر انصاریان، طراح صحنه و لباس: طناز رضایی، طراح چهره پردازى: مهديس هاشمی، تدوین: اصغر عباسی، جلوه های ویژه و اصلاح رنگ: وحید ربانی، مدیر تولید: نجمه نظری، عکاس: نفیسه مدرسی، ترجمه زیرنویس: صالحه ناظری، پخش از: مآفیلم.

اصغر عباسی كه دانش آموخته انجمن سينماى جوانان ایران  و دانشجوى كارشناسى ارشد رشته سينما است که سابقه ساخت بيش از ٢٠ فيلم كوتاه و مستند دارد و جوایز معتددی را در جشنواره‌های ملی و منطقه‌ای كسب کرده است.

دهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «تِرِسا» اسپانیا ٢١ تا ٢٧ اکتبر به‌مدت یک هفته در بارسلونا اسپانیا برگزار خواهد شد.

 

نظرات کاربران

*
*
*