نمایش من زالم در اسپانیا و آمریکا     

نمایش من زالم در اسپانیا و آمریکا     
اخبار اخبار انجمن
۲۷ فروردین ۱۳۹۸

فیلم کوتاه «من زالم» به نمایندگی از ایران  در ۲ جشنواره بین‌المللی  فیلم  Madrid اسپانیا وBovi   آمریکا به نمایش در خواهد آمد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه «من زالم» ساخته هومن نادری چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی  فیلم  Madrid اسپانیا و هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی  فیلم  Bovi   آمریکا به روی پرده خواهد رفت.

این فیلم کوتاه روایتگر زندگی کودکی است که به بیماری آلبینیسم (زالی) دچار است و قرار است در نمایش مدرسه ای نقش اسطوره زال را بازی کند ، اما مادرش مانند دفعات گذشته او را تنبیه می کند و می خواهد مانع این کار شود . در مدرسه معلم ها متوجه کتک خوردن مجدد دانیال می شوند ، اما این بار آنها در مقابل مادر ایستادگی می کنند.

عوامل تولید این فیلم کوتاه عبارتند از: نویسنده و کارگردان: هومن نادری، بازیگران: شمیلا تابش، فروزان معظمی، دانیال روستایی و سارا اشتیاقی، دستیار کارگردان: علی محمدی و حامد امیری، عکاس و مترجم: مولود معظمی ، مدیر تصویربرداری: علی حسین زاده، دستیار تصویر: پیمان امیدی، امیرعلی پاکبین و بهزاد رضایی، صدابردار: علی کاظمی نژاد، دستیار صدا: میثم سالاروند ، موسیقی: امین بهادری نیا.طراح صحنه و لباس : ملیکا غلامی، تهیه کنند: شهرداری اصفهان

چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی  فیلم  Madrid اسپانیا ۲۰تا ۳۰ ژوئن ( ۳۰ خرداد تا ۹ تیر) برگزار خواهد شد.

هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی  فیلم  Bovi   آمریکا ۲۴ و ۲۵ آوریل ( ۴ و ۵ اردیبهشت) برگزار می‌شود.

نظرات کاربران

*
*
*