نمایش آنلاین ماهانه 16 فیلم کوتاه منتخب انجمن

نمایش آنلاین ماهانه 16 فیلم کوتاه منتخب انجمن
اخبار اخبار انجمن
۱۳ مرداد ۱۳۹۹

 

پنجشنبه هر هفته، چهار فيلم از توليدات انجمن با عنوان مجموعه «چهار ایده، چهار فیلم»،  ازطریق دو پلتفرم «وديو» و «هاشور» به نمایش درمی‌آید.

 

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، 4 فيلم‌ برگزیده انجمن تحت عنوان مجموعه «چهار ایده، چهار فیلم»، پنجشنبه هر هفته از طریق پلت‌فرم‌هاي هاشور و وديو برای علاقه‌مندان به نمایش گذاشته می‌‌شود.

مخاطبان با خريد اشتراك ماهيانه در این پلت‌فرم‌ها مي‌توانند ١٦ فيلم كوتاه انجمن و سایر آثار كوتاه و مستند موجود در آن‌ها را تماشا کنند.

تاکنون و در اولین هفته اکران، فیلم‌های «باگ» به کارگردانی کیوان محسنی، «پل» ساخته وحید حسن‌زاده، «باران آهسته می‌بارد» به کارگردانی سعید نجاتی و «بلندگو» ساخته بهنام اسداللهی، توسط انجمن در این سایت‌ها نمایش داده شده‌اند.

همچنین فیلم‌های «من قدیمی هستم» به نویسندگی و کارگردانی مشترک عادل تبریزی و ایران انتظام، «چندش» به نویسندگی و کارگردانی رضا نجاتی، «مانع بسته شدن درب نشوید» به کارگردانی یاسمین ریزان و «دزدانه» ساخته مهران امیری حسینی از روز پنجشنبه 16 مردادماه در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

گفتنی‌است، این فیلم‌ها پس از يك هفته همچنان در آرشيو این وب‌سایت‌ها قرار داشته و علاقه‌مندان در هر زمان به آن‌ها دسترسی خواهند داشت.

نظرات کاربران

*
*
*