نشست مطبوعاتی شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان در ملایر برگزار شد

نشست مطبوعاتی شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان در ملایر برگزار شد
اخبار اخبار انجمن جشنواره های منطقه ای
۱۰ شهریور ۱۳۹۷

نشست مطبوعاتی شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان ملایر-آگر با حضور مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان  و مدیر اجرایی جشنواره  برگزار شد .

   به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، ۴شنبه هقتم شهریور، نشست مطبوعاتی  شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان ملایر-آگر، با حضور درویش‌نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان و امید وفایی مدیر اجرایی جشنواره، جمعی از مدیران فرهنگی ملایر و استان  و جمعی از اصحاب رسانه  در ملایربرگزار شد.

در این نشست درویش‌نژاد  ضمن خوش آمدگویی به حاضرین به  ارائه آمار درباره آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره در بخش‌های مختلف و همچنین برنامه‌های آموزشی که در جشنواره آگر، برگزار خواهد شد، پرداخت.

در ادامه وفایی مدیر اجرایی جشنواره به تشریح اقدامات انجام شده در دبیرخانه جشنواره پرداخت و ضمن تجلیل از عکاسان و فیلم‌سازان ملایری، از عواملی که در فراهم کردن شرایط مطلوب جهت برگزاری این جشنواره تلاش می کنند تشکر کرد.

 شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان  از تاریخ ۱۵ الی ۱۸ شهریورماه سال ۱۳۹۷به مدت چهار روز در استان همدان، شهر ملایر با حضور استان‌های (همدان، مرکزی، قم، اصفهان،یزد، خراسان جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان، فارس و هرمزگان) توسط انجمن سینمای جوانان ایران و فرمانداری ویژه شهر ملایر برگزار می‌شود 

نظرات کاربران

*
*
*