نشست شورای فرهنگی توسعه صنعت تصویر و سینما در چهارمحال و بختیاری

نشست شورای فرهنگی توسعه صنعت تصویر و سینما در چهارمحال و بختیاری
اخبار دفاتر
۲۶ دی ۱۳۹۶

اولین جلسه شورای فرهنگی توسعه صنعت تصویر و سینما با حضور جمعی از مسئولین و دست‌اندرکاران فرهنگی در استان چهارمحال وبختیاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، اولین جلسه شورای فرهنگی توسعه صنعت تصویر و سینما در استان با حضورناصر قائدی سرپرست انجمن سینمای جوانان ایران دفتر شهرکرد، جواد کارگران مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، حجت‌ا… شیروانی رئیس حوزه هنری استان، علی حسین‌زاده معاون سیمای صدا و سیمای استان و تعدادی از مسئولین فرهنگی و هنرمندان استان صبح روز یکشنبه ۲۴ دی‌ماه ۱۳۹۶ در محل سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

در این نشست که به منظور ارتقاء کمی و کیفی صنعت فیلم و سینما در استان برای اولین بار و به ابتکار معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، پیشنهادات مختلفی در زمینه آموزش، تولید وپخش در عرصه سینما ارائه شد.

ناصر قائدی عضو این شورا و سرپرست انجمن سینمای جوانان شهرکرد نیز برای تحقق اهداف این شورا و ثبت یک ویترین و برند استانی در سطح ملی و بین‌المللی پیشنهاد برگزاری جشنواره فیلم شهرهای بالای ۲۰۰۰۰ متر از سطح دریا در ایران به میزبانی شهرکرد و نیز بین‌المللی نمودن این جشنواره ارائه نمود.

قائدی افزود: امید است با تشکیل این شورا و همگرایی و تمرکز هر چه بیشتر متولیان امر سینما در استان و سپردن عرصه سینما به سینماگران و فیلم‌سازان مانند سایر هنرها ضمن تولید آثار قابل قبول از نظرکمی و کیفی  بتوانیم یک جشنواره با شمایل ملی و بین‌المللی برگزار کنیم.

 

نظرات کاربران

*
*
*