همزمان با برگزاری جلسه هفتگی شورای عالی تولید؛

«باشگاه تجربه» تازه‌ترین نشان معاونت تولید و پشتیبانی فنی انجمن سینمای جوانان ایران که برای ارائه تولیدات توانمندسازی و نیمه حرفه‌ای فیلمسازان انجمن طراحی شده است؛ رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، معاونت تولید و پشتیبانی انجمن سینمای جوانان ایران، برای مدیریت فیلم‌های تولیدی خود و همچنین توانمندسازی فیلم‌سازان و هنرجویان انجمن، از تازه‌ترین نشان خود با عنوان «باشگاه تجربه» در حاشیه برگزاری جلسه هفتگی شورای عالی تولید انجمن سینمای جوانان ایران، رونمایی کرد.

معاونت تولید و پشتیبانی انجمن سینمای جوانان ایران به منظور حمایت از فیلم‌سازان جوان و کمک به فرآیند توانمندسازی آنان، فیلم‌های نیمه حرفه‌ای و خروجی‌های فرآیند توانمندسازی انجمن سینمای جوانان ایران را با نشان «باشگاه تجربه» به عرضه و پخش جریان فیلم کوتاه کشور می‌رساند.

پیش از این تمام محصولات انجمن سینمای جوانان ایران در هر سطح و کیفیتی با لوگو و لوگوموشن انجمن سینمای جوانان ایران عرضه می‌شد.

در مراسم رونمایی از نشان «باشگاه تجربه» اعضای شورای عالی تولید انجمن سینمای جوانان ایران شامل آقایان آرش رصافی، مهدی جعفری، مسعود مددی، مرتضی رزاق کریمی، مهدی کرم پور، هادی مقدم‌ دوست، مهدی آذرپندار، سیدهادی آقاجانی و خانم مریم اسمی‌خانی حضور داشتند و در مورد مزایای فراوان و آسیب‌های احتمالی این ایده به گقتگو پرداختند.

سیدمحمدهادی آقاجانی معاون تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران در این مراسم با اشاره به اهمیت فرآیند توانمندسازی و ساختارهای طراحی شده آن در انجمن سینمای جوانان ایران گفت: انجمن از جمله معدود نهادهای آموزشی در کشور است که فرآیند آموزش را تا رسیدن به خروجی و تولید محصول جدی می‌گیرد و از این جهت کمک به توانمندسازی هنرجویان و جوانان و همراهی آنها برای ادامه مسیر تولید وظیفه ما در انجمن سینمای جوانان ایران است.

وی افزود: ما برای توانمندسازی در معاونت آموزش دوره های مختلف فیلمسازی و مشاغل سینمایی را داریم و در معاونت تولید هم پیچینگ را از سطح استانی تا پیچینگ شورای عالی طراحی کرده ایم و در کنار آن برای آنکه کنار فیلمسازان جوان و مستعد قرار بگیریم و فاصله آموزش تا تولید را به حداقل برسانیم، «باشگاه فیلم اولی ها» را تاسیس کردیم که بتواند راهنما و کمک کننده فیلمسازان باشد و در همین مدت کوتاه هم محصولات ارزنده ای در این باشگاه تولید شده است.

آقاجانی در پایان درباره نشان «باشگاه تجربه» توضیح داد: ما پیش از این همه محصولات انجمن را با نشان انجمن عرضه می کردیم که این شاید باعث لطمه دیدن فیلم‌سازانی بود که در ابتدای راه هستند؛ چرا که آنها هنوز در مرحله آغاز کسب توانمندی های سینمایی قرار دارند و لذا درج نشان انجمن سینمای جوانان ایران با آن اعتبار و سابقه در ابتدای فیلم شان، حتما توقع را در بحث کیفیت از آنان بسیار بالا می‌برد که در ارزیابی اثر به نفع ایشان نیست؛ اما نشان باشگاه تجربه انجمن سینمای جوانان ایران برای آنان هم اعتبار لازم را خواهد داشت و هم توقع را از آنان منطقی می‌کند.

دهه عبور «فیلم کوتاه» از دالان ح...
آثار تجربی راه‌یافته به چهلمین ج...
اکران بسته فیلم کوتاه ژانر وحشت ...
اعضای هیات انتخاب و داوری آثار ت...
پوستر و جزئیات آزمون سراسری دوره...
«پاس» در یونان و ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *