نامزدهای چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی معرفی شدند

آخرین اخبار

نامزدهای چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی معرفی شدند
اخبار اخبار انجمن
۰۶ اسفند ۱۳۹۹

نامزدهای چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی در بخش های مختلف معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی، نامزدهای چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی به دبیری سعید نجاتی در بخش های مختلف اعلام شد.
نامزدهای این رویداد سینمایی بدون اولویت به شرح زیر هستند:

بهترین تدوین

عماد خدابخش برای «شوفر»
حمید فنایی برای «مرگ‌ تدریجی»
ماهان عمادی برای «عزیز»
سیامک سلیمانی برای «یونس»
محمدرضا وطن دوست برای «لِسِک»
آیدین افخمی برای «وضعیت اورژانسی»

بهترین فیلمبرداری

علیرضا حیدری برای «اَرسو»
مجید گرجیان برای «موج کوتاه»
وحید بیوته برای «مرگ‌تدریجی»
آرمان فیاض برای «شوفر»
هادی ثابت شوکت آباد برای فیلم «کاکُل»
حامد بقاییان برای «گوشه پوسیده مرگ»
امیر پورحکمت برای «گیزلین»

بهترین فیلمنامه و پژوهش

ابوالفضل عزیزی و سیما رسولی برای «گناه»
مریم اسمی خانی و وحید حسن زاده برای «وضعیت اورژانسی»
علی خوشدونی فراهانی برای «تکلیف»
ابوذر حیدری برای «مینی‌بوس»
نوشین معراجی برای «برادر»
الهام معروفی برای «۳۳۰ سی سی خاطره»

بهترین بازیگر

نازنین رمضانی برای «وضعیت اورژانسی»
سهیل قنادان برای «برادر»
یاسمن نصیری برای «عزیز»
حسام خلیل نژاد برای «حوالی حریم»
شراره منصورآبادی برای «ماهَکان»

بهترین فیلم مستند

کمیل سهیلی برای «شریک» از خراسان رضوی
جمشید فرجوند فردا برای «کاک ئیرج» از کردستان
الهام آقالری برای «شهر زیبای من» از تهران
شهریار پورسیدیان برای «نور، سایه، زندگی» از گیلان
مهدی شعبانی برای «از بخشش تا رویش» از مازندران
آرمان قلی پور دشتکی برای «فرزندان خونیار» از چهارمحال و بختیاری

بهترین صدا

رامین ابوالصدق برای «خولانه وه»
آرش قاسمی و محمد قاسمی برای «نهنگ سفید»
مجتبی والی نژاد برای «کاکل»
مهراد ابوالقاسمی و عرفان ابراهیمی برای «گوشه پوسیده مرگ»
مهرشاد ملکوتی برای «این سو و آن سو»
محمدحسین ابراهیمی برای «مینی‌بوس»
جواد جهانگیری و سیامک سلیمانی برای «یونس»

بهترین فیلم داستانی

مریم اسمی خانی برای «وضعیت اورژانسی» از تهران
رضا نجاتی برای «شوفر» از خراسان رضوی
نوشین معراجی برای «برادر» از تهران
علیرضا سلمانپور برای «گیزلین» از اردبیل
ابوذر حیدری برای «مینی‌بوس» از تهران

بهترین فیلم پویانمایی

ملیحه غلامزاده برای «کلاف» از تهران
فاطمه حسنی برای «سنگ های سپید» از تهران
لیدا فضلی برای «این سو آن سو» از زنجان
امیر مهران برای «نهنگ سفید» از تهران
هژیر اسعدی برای «خولانه وه» از کردستان

بهترین فیلمنامه

حامد اصلانی برای «بهمن» از تهران
علیرضا رواده برای «ماده سگ» از تهران
امیرحسین ریاحی برای «دزدان غیر دریایی» از چهارمحال و بختیاری
محمدعلی هاشم‌پور برای «آواز قو» از مازندران
نسرین محمدپور برای «دست چپ من» از خراسان رضوی
رضا بسطامی برای «مسافر» از مازندران

چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی فردا(پنجشنبه ۷ اسفند) با برگزاری آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان در شهر گرگان به کار خود پایان می دهد.

نظرات کاربران

*
*
*