مهلت نام‌نویسی در شصت‌وپنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان- ایساتیس تمدید شد

آخرین اخبار

مهلت نام‌نویسی در شصت‌وپنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان- ایساتیس تمدید شد
اخبار اخبار انجمن اخبار دفاتر جشنواره های منطقه ای
۱۱ آبان ۱۴۰۱

مهلت نام‌نویسی و ارسال آثار به شصت‌وپنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان– ایساتیس که توسط انجمن سینمای جوانان ایران – یزد و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان برگزار می‌شود، به دلیل استقبال فیلم‌سازان، تمدید شد.

 

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، مهلت نام‌نویسی و ارسال آثار شصت‌و‌پنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان –ایساتیس، با هدف شناسایی و معرفی استعدادهای سینمایی، تثبیت جایگاه فیلم کوتاه به‌عنوان یکی از مقوله‌های مهم فرهنگی با رویکرد ایجاد تنوع و تکثر در انواع فیلم کوتاه از طریق تأکید بر ژانرهای سینمایی، از 8 تا 11 دی­‌ماه 1401 به مدت ۴ روز در شهر یزد برگزار خواهد شد، به دلیل استقبال فیلم‌سازان و البته سرعت پایین اینترنت، تمدید شد.

نام‌نویسی این دوره از جشنواره منطقه‌ای از یکم شهریورماه 1401 آغاز شده بود و تا 20 مهرماه 1401 ادامه داشت ولی در حال حاضر به دلیل درخواست فیلم‌سازانی که می‌خواهند در این دوره شرکت کنند، مهلت نام‌نویسی تا 30 آبان 1401 تمدید شده و فیلم‌سازانی که برای حضور در شصت‌وپنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان- ایساتیس اعلام آمادگی کرده‌اند، می‌توانند تا 5 آذر 1401 نسخه نهایی آثار خود را به صورت فیزیکی (در قالب DVD یا…) و الکترونیکی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

لازم به ذکر است که فایل فیلم‌های ارسالی حداکثر یک گیگا بایت باشد.

این جشنواره با حضور هنرمندان 10 استان (سمنان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، قم، اصفهان، هرمزگان، چهارمحال بختیاری،کرمان و یزد) در دو بخش فیلم کوتاه و عکس برگزار می‌شود و در این دوره توجه به سینمای بومی و فیلم‌های ژنریک در اولویت انتخاب و داوری خواهند بود.

در ضمن فیلم‌سازانی که در دو بخش فیلم کوتاه و عکس دارای آثار تجربی هستند، می‌توانند در بخش مسابقه اصلی شصت‌وپنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یزد ثبت‌نام کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت به‌نشانی زیر نسبت به نام‌نویسی در شصت‌وپنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان – ایساتیس اقدام فرمایند:

www.iycs.ir  / www.festival.iycs.ir

نشانی دبیرخانه:

تهران – میدان ونک – خیابان گاندی جنوبی – خیابان نوزدهم – شماره 20 – دبیرخانه جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان- یزد؛ کدپستی: 1517873811

تلفن: 86084603 – 86084863

پست الکترونیک:  iycs.fest@gmail.com

نظرات کاربران

*
*
*