مهلت شرکت در جشنواره کودک‌آنلاین تمدید شد

 مهلت شرکت در جشنواره کودک‌آنلاین تمدید شد
اخبار اخبار انجمن
۲۶ آذر ۱۳۹۷

مهلت شرکت در جشنواره فیلم کوتاه و وب سری کودک‌آنلاین تا ۱۴ دی تمدید شد.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به نقل از  از روابط عمومی جشنواره کودک‌آنلاین، مهلت شرکت در جشنواره کودک‌آنلاین که پیش از این ۲۷ آذر  اعلام شده بود تا ۱۴ دی تمدید شد.

سیدجمال هادیان دبیر جشنواره در این زمینه گفت: استقبال از جشنواره بیش از انتظار ما بود و از سویی برخی هنرمندان و فعالان متقاضی شرکت در جشنواره با توجه به نو بودن بحث ارائه ایده در حوزه وب سری، خواستار برخورداری از فرصت بیشتر برای ارائه اثر بودند که به احترام آن ها، آخرین مهلت شرکت در جشنواره را تا ۱۴ دی تمدید کردیم.

وی متذکر شد: ما مصمم هستیم همه ظرفیت‌ها و ایده‌های نو از سوی همه هنرمندان کشور فارغ از سن و موقعیت جغرافیایی، به این جشنواره ارائه شود و پس از انتخاب، مورد حمایت قرار گیرد.

هادیان گفت: از همراهی همه نهادهای دولتی و غیر دولتی دارای دغدغه و علاقه مند به برپایی این جشنواره استقبال می کنیم و امیدواریم این رویداد هنری، منشاء تولیدات فاخر و بروز و ظهور استعدادهای کمتر شناخته شده در کشور شود تا سهم بیشتری از تولید محتوای فضای مجازی را به خود اختصاص دهیم.

دبیر نخستین جشنواره فیلم کوتاه و وب سری کودک‌آنلاین با اشاره به اینکه به زودی هیأت انتخاب این جشنواره معرفی خواهند شد، از همه هنرمندان و دولتمردانی که تاکنون حمایت خود را از این رویداد ملی اعلام کرده اند، تشکر کرد.

 

جشنواره  کودک‌آنلاین در ۲ بخش وب‌سری‌ها (سریال‌های اینترنتی) و فیلم کوتاه برگزار می‌شود و متن فراخوان و فرم ثبت نام جشنواره در سایت www.kudakonlinefest.ir قابل دسترسی است.

نظرات کاربران

*
*
*