معرفی نامزدهای بخش پویانمایی مسابقه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

معرفی نامزدهای بخش پویانمایی مسابقه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
اخبار اخبار انجمن
۱۶ تیر ۱۴۰۰

 

 

اسامی نامزدهای مرحله دوم بخش پویانمایی مسابقه فیلم‌نامه و نمایش‌نامه کودک و نوجوان کانون پرورش فکری اعلام شد.

 

به گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، هیأت داوران بخش پویانمایی پنجمین مسابقه فیلم‌نامه و نمایش‌نامه کودک و نوجوان کانون پرورش فکری اسامی نامزدهای مرحله دوم این رویداد هنری را اعلام کرد.

معین صمدی، حمیدرضا حافظی و حامد جعفری اعضای هیات داوران بخش پویانمایی از میان ۱۹ اثر برتر مرحله اول این مسابقه ۹ فیلم‌نامه را به عنوان نامزد برای مرحله دوم معرفی کردند.

در این بخش فیلم‌نامه‌های «یک جای دور» نوشته عباس قدیرمحسنی، «دنیای من» اثر علی نیک‌خصال، «کران» از مونا عبداله‌شاهی، «زنبور عسل» به‌نویسندگی فرنوش رضایی‌درجی، «قصه‌های شیشه‌ای» اثر بهاره ماهوتی‌زرعی و «َنقلِ سیاه گالش» نوشته نیاز اسماعیل‌پور همگی از تهران به عنوان نامزد مرحله دوم پنجمین مسابقه فیلم‌نامه و نمایش‌نامه کودک و نوجوان از سوی هیأت داوران انتخاب شدند.

در همین حال فیلم‌نامه «‌نیلگون» از پریسا الیاسی و «سفر آبان» نوشته نوید ایزدیار هر ۲ از استان البرز و «خرگوش و تمساح» به‌نویسندگی عطیه آقاحسینی از سمنان به‌عنوان دیگر آثار نامزد مرحله دوم بخش پویانمایی این مسابقه اعلام شده است.

پنجمین مسابقه فیلم‌نامه و نمایش‌نامه کودک و نوجوان در ۲ مرحله صورت گرفت، ابتدا طرح‌های ارسالی با توجه به شرایط مسابقه بررسی و انتخاب شد و در مرحله دوم صاحبان آثار برتر یک ماه فرصت داشتند تا نسخه اصلی اثر خود را برای داوری پایانی به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.

نظرات کاربران

*
*
*