معرفی مستندهای راه‌یافته به بخش مسابقه ملی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران

آخرین اخبار

معرفی مستندهای راه‌یافته به بخش مسابقه ملی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
اخبار اخبار انجمن سی وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
۱۲ مهر ۱۴۰۰

 

فیلم‌های مستند راه‌یافته به بخش مسابقه ملی سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران معرفی شدند.

 

به گزارش سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، عناوین مستندهای حاضر در رقابت این رویداد به شرح زیر و به ترتیب حروف الفبا معرفی می‌شوند:

 

  1. «آدم و حوا» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رضا دانش‌پژوه از یاسوج
  2. «پرواز را به خاطر بسپار» به کارگردانی عمار باستان‌فرد و تهیه‌کنندگی حسین کاکاوند از تهران
  3. «تنها نخواهم ماند» به کارگردانی یاسر طالبی و تهیه‌کنندگی فریبا عرب، یاسر طالبی و الهه نوبخت از ساری
  4. «جدا مانده» به کارگردانی اعظم خدارحمی و تهیه‌کنندگی اعظم خدارحمی و انجمن سینمای جوانان ایران از قزوین
  5. «چوب» به کارگردانی مرتضی پایه‌شناس و تهیه‌کنندگی مرتضی شعبانی از تهران
  6. «زرافشون» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی رجبیان از ساری
  7. «زن پدر» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مرتضی فرهادنیا از تهران
  8. «شهیق» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی الهام عادلی از تهران
  9. «صندلی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدباقر شاهین از اهواز
  10. «عروسک» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی الهه اسماعیلی از مشهد
  11. «قدرت و کشور» به کارگردانی احسان مهدی‌زاده و تهیه‌کنندگی احسان مهدی‌زاده و انجمن سینمای جوانان ایران از فردوس
  12. «قصه‌های همیشگی» به کارگردانی بابک مجیدی و تهیه‌کنندگی علی‌اکبر نظری از آستارا
  13. «قهرمان» به کارگردانی الهام آقالری و تهیه‌کنندگی الهام آقالری؛ تهیه‌شده در شبکه مستند صداوسیما از قزوین
  14. «کوتاه‌قامتان بلند همت» به کارگردانی مریم خدائی و تهیه‌کنندگی محمدمهدی طالبانی از تهران
  15. «گوسفندان باید زنده بمانند» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی آرمان قلی‌پور دشتکی از دشتک
  16. «ماجرای ماجرا» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهداد حقیقی از تهران
  17. «مادری از دارخوین» به کارگردانی ایوب مروانی‌پور و تهیه‌کنندگی امینه بروایه و سازمان صداوسیما از آبادان
  18. «مترسک‌ها می‌رقصند» به کارگردانی محسن شیرزایی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از زاهدان
  19. «مردی از رش هرمه» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی برهان احمدی از سنندج
  20. «مُغیسف» به کارگردانی حدیث جان‌بزرگی و تهیه‌کنندگی حدیث جان‌بزرگی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
  21. «میر و مار» به کارگردانی امین پاک پرور و تهیه‌کنندگی آریان عطارپور و سازمان صدا و سیما از تهران
  22. «نظیفه» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد صفا از تهران
  23. «نفس‌های یک شهر» به کارگردانی محمد طالبی و تهیه‌کنندگی محمدطالبی و سازمان صداوسیما از شازند
  24. «هفت سمفونی زاگرس» به کارگردانی پرویز رستمی و تهیه‌کنندگی پرویز رستمی و انجمن سینمای جوانان ایران از مریوان
  25. «هم‌مسیر با آب» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی بهنام تاجمیر ریاحی از اصفهان

 

سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۰ (۱۹ تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱) برگزار می‌شود. این رویداد برای اولین‌بار در تاریخ سینمای ایران واجد شرایط تایید آکادمی اسکار شناخته و معرفی شده است.

نظرات کاربران

*
*
*