معرفی فیلم‌های راه‌یافته به جشنواره «آگر» ملایر

معرفی فیلم‌های راه‌یافته به جشنواره «آگر» ملایر
اخبار انجمن جشنواره های منطقه ای
۰۷ شهریور ۱۳۹۷

اسامی فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان ملایر «آگر»، اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، اسامی ۶۹ فیلم‌ راه‌یافته به بخش مسابقه شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان ملایر «آگر»، در چهار بخش داستانی، مستند، پویانمایی و تجربی اعلام شد.

 بر اساس این گزارش، ۳۶ فیلم داستانی، ۱۷ فیلم مستند، ۷ فیلم پویانمایی و ۹ فیلم تجربی در بخش نهایی این جشنواره به رقابت خواهند پرداخت.

اسامی فیلم‌های راه‌یافته به شرح زیر است:

  داستانی:

۱- «شماره ۴» به کارگردانی محمدصادق محمدنیا از شیراز

۲- «پناه» به کارگردانی ابوالفضل  حسینی‌پور از یزد

۳- «فنگ‌شویی وارونه» به کارگردانی زیور حجتی از اصفهان

۴- «زیبای زیبا» به کارگردانی سیدسجاد  موسوی از قم

۵- «تنهایی یک زن» به کارگردانی حسین  حجتی‌نژاد از شیراز

۶- «جایی که خرگوش‌‌ها خواب می‌‌بینند به کارگردانی ‌مجتبی اس‍پنانی ‍‍ از اصفهان

۷- «گم و گور»به کارگردانی سیدهادی  آقابزرگی از یزد

۸- «روح القُدس» به کارگردانی محمد کریم‌پور از قم

۹- «عروس دریایی» به کارگردانی مهدی بوستانی شهربابکی از کرمان

۱۰- «چند ثانیه زندگی مشترک» به کارگردانی حامد  امیری از اصفهان

۱۱- «ای سی یو» به کارگردانی علی واعظی‌نسب از یزد

۱۲- «۱۳۷۶۹» به کارگردانی روزبه شعرای نجاتی از اصفهان

۱۳- «سکه شانس» به کارگردانی حسین  حجتی‌نژاد از شیراز

۱۴- «قایم باشک» به کارگردانی سعید افسراز اصفهان

۱۵- «حال استمراری» به کارگردانی مصطفی طاهری از زاهدان

۱۶- «یک شب» به کارگردانی آیدا علی مددی از شیراز

۱۷- «لباس سفید» به کارگردانی الهه  منتظری از یزد

۱۸- «ساکنین طبقه آخر» به کارگردانی امیر جلالی از یزد

۱۹- «مشق» به کارگردانی هادی رهبر از کازرون

۲۰- «مردی که لب نداشت» به کارگردانی محسن زارع از یزد

۲۱- «تو مشغول مردنت بودی» به کارگردانی امین قشقائیان از اصفهان

۲۲- «تابستان به کوچه آمدیم» به کارگردانی علی محمدی از شاهین‌شهر

۲۳- «خروج ممنوع» به کارگردانی آزاده مسیح‌زاده از شیراز

۲۴- «سفید کم‌‌رنگ» به کارگردانی غلام‌رضا جعفری ازاصفهان

۲۵- «تیری در تاریکی» به کارگردانی علی عرفان  فرهادی از رزن

۲۶- «یخ‌ها به اتفاق فروش رفت» به کارگردانی جواد انصاری‌زاده ازبندرعباس

۲۷- «کاور» به کارگردانی وحید الوندی‌‌فر از همدان

۲۸- «مشق شیدا» به کارگردانی مهرداد حسنی از کرمان

۲۹- «مدار بسته» به کارگردانی پیمان هاشمی از همدان

۳۰- «تاول» به کارگردانی مرتضی شمس از اصفهان

۳۱- «لیبرو» به کارگردانی وحید آب رود از یزد

۳۲- «شرعی» به کارگردانی داریوش شهبازی از ملایر

۳۳- «دست‌هایی که حرام شد» به کارگردانی مهدی یوسفعلی از قم

۳۴- «ابطال ادواری» به کارگردانی محمدحسین سیف و  محمدحسام سیف از نهاوند

۳۵- «رادیو نفتی» به کارگردانی قاسم شمسی‌پور از رفسنجان

۳۶- «برزخ» به کارگردانی محمدرضا زمانی‌پور از بیرجند

 مستند:

۱- «اسلام آباد» به کارگردانی  فردین قدیری از شیراز

۲- «استاج» به کارگردانی  محمدجواد دهقان نیری از  یزد

۳- «زندگی روی خاکریز» به کارگردانی  حجت‌الله  طاهری از شیراز

۴- «فنس» به کارگردانی ‌ابراهیم  فرمانی از همدان

۵- «دایره‌ی کوچک ما» به کارگردانی  محمد فاضل‌پورابوطالب از اصفهان

۶- «آشنگ» به کارگردانی  محمدصادق اسماعیلی از کرمان

۷- «اهل موگادیشو» به کارگردانی  داود جلیلی از قم

۸- «دوسر برد، دوسر باخت» به کارگردانی  آزاده مسیح‌زاده ازشیراز

۹- «صادره از فسا» به کارگردانی  یاسمن باغبان ازشیراز

۱۰- «قرمز وحشی» به کارگردانی  محسن روشن‌روان از کاشان

۱۱- «شوتی» به کارگردانی  محمد سلیمی‌راد  از  شیراز

۱۲- «الست» به کارگردانی  مجتبی اس‍پنانی از اصفهان

۱۳- «بی‌سرزمین‌تر از باد» به کارگردانی  غلام‌رضا جعفری از اصفهان

۱۴- « ۳۳۰سی‌سی خاطره» به کارگردانی  الهام معروفی از اراک

۱۵- «تناسخ» به کارگردانی  فاضل  پرورش از ملایر

۱۶- «زنان کوچ» به کارگردانی  سعیده سپهی ا‌ز فسا

۱۷- «کسی عین خیالش نیست»  به کارگردانی مصطفی  روشی از بندرعباس

پویانمایی:

۱- «چشم‌انداز خالی» به کارگردانی  علی زارع قنات‌نوی از شیراز

۲- «آدمک» به کارگردانی شاهین  امیدوار از همدان

۳- «ماهی بد» به کارگردانی مریم بابایی‌پور از همدان

۴- «دیده بان» به کارگردانی نرگس رستمی‌معز از همدان

۵- «زنده باد» به کارگردانی سیف‌الله یزدانی از قم

۶- «پر» به کارگردانی هادی امیری  و  رها فرجی ازهمدان

۷- «گردان تک نفره»به کارگردانی علیرضا فتاحی از اصفهان

 تجربی:

۱- «رقص بدون زبان» به کارگردانی محمد ‍‍‍پوستین‌دوز از اصفهان

۲- «دخمه» به کارگردانی علیرضا ربیع‌مقدم از اراک

۳- «تراداد» به کارگردانی محدثه تیموری از اصفهان

۴- « ۶بارانسان» به کارگردانی پوریا  دایلر از همدان

۵- «تنگ خالی» به کارگردانی حمیدرضا ابوالقاضی از ملایر

۶- «عصب کشی» به کارگردانی رضا نوروزی گوهر از قم

۷- «شمارش معکوس» به کارگردانی محسن غلامی از خمین

۸- «طناب زدن در خواب» به کارگردانی مانا میهن از اصفهان

۹- «بالین» به کارگردانی  احسان شادمانی از شیراز

شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان  از تاریخ ۱۵ الی ۱۸ شهریورماه سال ۱۳۹۷به مدت چهار روز در استان همدان، شهر ملایر با حضور استان‌های همدان، مرکزی، قم، اصفهان،یزد، خراسان جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان، فارس و هرمزگان توسط انجمن سینمای جوانان ایران، اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ملایر و فرمانداری ویژه شهر ملایر برگزار می‌شود.

 

نظرات کاربران

*
*
*