معرفی فیلم‌های بخش مسابقه جشنواره «آسوریک»

معرفی فیلم‌های بخش مسابقه جشنواره «آسوریک»
اخبار انجمن
۲۷ آذر ۱۳۹۸

فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه شصت و چهارمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان«آسوریک» معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، اسامی 52 فیلم‌ راه‌یافته به جشنواره منطقه‌ای آسوریک اعلام شد. بنابر اعلام دبیرخانه این جشنواره،31 فیلم داستانی، 12 مستند، 3 پویانمایی و 6 فیلم کوتاه تجربی در بخش مسابقه این رویداد منطقه‌ای حضور دارند.

اسامی این فیلم‌ها به شرح زیر است:

 

بخش داستانی

ردیف

نام فیلم

کارگردان

شهرستان

1.       

اون مثلِ من

میلاد نسیم سبحان

تهران

2.       

لالایی

جاوید سبحانی

تهران

3.       

مرگ تدریجی

آمین صحرایی

تهران

4.       

غرقاب

مسلم آقاکوچ‌‌زاده

اهواز

5.       

هوادار

هادی رحیم‌دل

یزد

6.        

بعدی

سعید صادقی

تهران

7.       

برای یک نفس

سیدمجتبی حسینی

یزد

8.       

قطعه ۸۵

شهرام مسلخی

تهران

9.       

من خواب‌های مادرم را می‌بینم

حجت غلامی

تهران

10.   

یونس

سیامک سلیمانی

تهران

11.   

او یا او

حدیث جا‌نبزرگی

تهران

12.   

پاس

الیکا عبدالهی

تهران

13.   

منسی

محمدامین جعفری، عرفانه صادق‌زاده

تهران

14.   

مورچه‌ها

کاوه حدادی

بروجرد

15.   

سقف کاذب

محسن نجفی مهری

تهران

16.   

عینک

پردیس عزیزی

تهران

17.   

چهار از پنج

بهار توفیقی

تهران

18.   

ناشناس

سعید درانی

زاهدان

19.   

توارد

وحید رابودان

تهران

20.   

تعویضی

مجید امینی

زاهدان

21.   

چولان

مجید عیدان

آبادان

22.   

سندروم یک سالگی

الیاس صنعتی

تهران

23.   

وُرد

محمد سلیمی راد

دهدشت

24.   

مَد

حامد گلشاهی

تهران

25.   

کوتَه

نسیم فروغ جعفری

تهران

26.   

قانونِ دایره

مهرشاد گلکاریان

تهران

27.   

کوگ

صادق سهرابی

ایرانشهر

28.   

کسمت

معصومه میرکازهی

ایرانشهر

29.   

مات

سمیرا حضرتی

تهران

30.   

زمان به وقت امروز

منیژه شیخ

زاهدان

31.   

سقف

مسعود محمدی تاکامی , مهیار صیفوری

تهران

 

 

بخش مستند

ردیف

نام فیلم

کارگردان

شهرستان

1.       

آبشار

علی شهابی‌نژاد

آبادان

2.       

صبح فرشته

رضا دانش‌پژوه، اسحاق روشن رو

یاسوج

3.       

اوچی

محمدهادی اسفندیاری

تهران

4.       

پاکبان

امیر منیری، تورج کلانتری

تهران

5.       

کنار گود

تورج کلانتری

تهران

6.        

ترال

حجت‌الله عدالت‌پناه

تهران

7.       

خط بغض

مختار عبدالهی

لردگان

8.       

توتن سوار

محسن شیرزایی

زاهدان

9.       

زوزه های باد

مرتضی کاویانی

زاهدان

10.   

بیوس

سیمین سرابندی

زاهدان

11.   

افتاب و مهتاب

محمدعلی رخشانی

زاهدان

12.   

کی کی

سعید آقائی

بجنورد

 

بخش پویانمایی

ردیف

نام فیلم

کارگردان

شهرستان

1.       

حبسی

احمد خوش‌نیت

تهران

2.       

پریوش

آمنه منشی‌زاده

تهران

3.       

پدر

میرعلی حسینی اصلی

تهران

 

بخش تجربی

ردیف

نام فیلم

کارگردان

شهرستان

1.       

عباس کیارستمی

میدیا کیاست

تهران

2.       

او که چهارم بود

محدثه حدیث متقی

تهران

3.       

حماسه مدیون آنهاست

محدثه داج‌لیری

شهر قدس

4.       

اگر این فیلم را می‌بینید هنوز زنده‌اید!

امید کریم مقدم

زاهدان

5.       

رسوخ

علی ملکی

تهران

6.        

اینجا به تمام آزادی‌ام فکر می‌کنم

محمد حسنی

تهران

 

شصت و چهارمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان « آسوریک »  از تاریخ 9 الی 12 دی ماه سال ۱۳۹۸به مدت چهار روز در استان سیستان و بلوچستان، شهر زاهدان با حضور استان‌های ( خراسان شمالی، سمنان، لرستان، ایلام، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، یزد، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، تهران و سیستان و بلوچستان) توسط انجمن سینمای جوانان ایران دفتر زاهدان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.

نظرات کاربران

*
*
*