معرفی برگزیدگان هجدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر

آخرین اخبار

معرفی برگزیدگان هجدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر
اخبار اخبار انجمن
۱۷ فروردین ۱۴۰۰

برگزیدگان هجدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر طی مراسمی با حضور محدود از برگزیدگان و داوران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، مراسم اختتامیه هجدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر شامگاه ۲۷ اسفند طی مراسمی با حضور محدود از برگزیدگان و داوران برگزار شد. این مراسم به صورت آنلاین از صفحه اینستاگرام تصویرسال پخش شد. اجرای مراسم نیز برعهده حبیب رضایی بود.

اسامی برگزیدگان در بخش‌های مختلف به شرح زیر است:

بخش مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال

فیلم‌های بالای ۱۵ دقیقه

تندیس این بخش به فیلم کوتاه «اسب سفید بالدار» به کارگردانی مهیار ماندگار رسید.

دیپلم افتخار برای دو فیلم کوتاه «برای بار دوم» به کارگردانی لیلا اخباری و «آن بالا» به کارگردانی رعنا صفی یاری اهدا شد.

همچنین این بخش یک تقدیری داشت. فیلم کوتاه «تأخیر» ساخته نیما سیاوش مورد تقدیر قرار گرفت.

فیلم‌های زیر ۱۵ دقیقه

تندیس این بخش به فیلم کوتاه «ذن» ساخته محمدرضا گلپور اهدا شد.

دیپلم افتخار این بخش به دو فیلم کوتاه «شیوع» به کارگردانی میثم مرادی و «هیرودو» به کارگردانی سروش باغبانی رسید.

از فیلم‌های «چند دقیقه زیر صفر» ساخته هیراد آذرنگ، «ناخواسته» ساخته محمدجواد ضیغمی، «میرا» به کارگردانی امیرحسین ریاحی و «ویروسی دیگر» به کارگردانی آنوشا مقدم پور تقدیر شد.

بهترین تصویر

تندیس بهترین فیلمبرداری به احسان شیرمحمدی برای فیلم کوتاه «میرا» به کارگردانی امیرحسین ریاحی، برای هماهنگی خلاقانه در ایجاد فضای مناسب فیلم با طراحی صحنه و جلوه‌های ویژه بصری تعلق گرفت.

از حسین نادری مدیر فیلمبرداری فیلم کوتاه «چند دقیقه زیر صفر» به کارگردانی هیراد آذرنگ به دلیل خلق کاراکتر دوربین در خدمت فضا سازی اثر تقدیر شد.

بخش مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال

بخش کاریکاتور

تندیس این بخش به علی راسترو اهدا شد.

دیپلم افتخار این بخش بخ صدف گلشنی و محمد راعی رسید.

از محمدرضا ایزدی و حسین آقا محمدی نیز تقدیر به عمل آمد.

بخش گرافیک (پوستر)

تندیس بخش گرافیک به علی زورمند باغبان رسید.

دیپلم افتخار به حمید فراهانی و مهدی مجیدی تعلق گرفت.

از عرفان غلامی و حامد بقال بهتاش نیز تقدیر شد.

بخش عکس‌های خبری

تندیس این بخش به محسن زارعی اهدا شد.

دیپلم افتخار به فاطمه نصراصفهانی و سید متین هاشمی رسید و از امین آهویی و مسعود شهرستانی تقدیر به عمل آمد.

بخش نگاهی دیگر (خلاقه)

بهرام بیات در این بخش تندیس را از آن خود کرد.

دیپلم افتخار به پوریا ترابی و مهدی وقاری رسید و از ماردین احمدی تقدیر شد.

عکس‌های مستند اجتماعی

محمد محسنی‌فر تندیس این بخش را از آن خود کرد.

دیپلم افتخار نیز به محسن زارعی و مجید خواهی اهدا شد.

از محمدرضا زارع در این بخش تقدیر به عمل آمد.

عکس‌های هنر و هنرمندان

تندیس این بخش به حدیث فقیری اهدا شد.

دیپلم افتخار به محمدحسن ظریف منش و امین آهویی رسید.

عکس‌های ورزشی

تندیس این بخش به سید متین هاشمی و دیپلم افتخار به محمدمهدی دورانی و ناصر جعفری اهدا شد.

مسابقه عکس‌های موبایلی

برگزیدگان این بخش عبارتند از:

علی اصغر فیض اللهی
صفورا اصغری
فرناز دمنابی
حامد رحمتی
مجید سعیدی
هادی دهقان‌پور
نوید احمدزاده
بابک کنعانی
محسن رضایی
زهره خالقی

مسابقه عکس ایران ما

سامان جعفری
امین فائضی
حسن جوری
سجاد دادپور
محسن کابلی
بابک مهرافشار
سیوان فتاحی
مهدی سپهری
محمدرضا معصومی
محمدحسن صلواتی
وحید ابد
محمد جوادزاده

بخش ویژه عکاسان از نگاه عکاسان

برنا میراحمدیان
محسن کابلی
بهمن زارعی
محسن شاندیز
مریم زمانی
حامد ملک پور
ارسلان امانتی
حسین یاراحمدی
مقداد مددی
احمد معینی جم

در این بخش همچنین، از میشل سبتون قدردانی ویژه به عمل آمد.

گفتنی است که بهرام بیات که موفق به  کسب تندیس در بخش نگاهی دیگر(خلاقه)  شد است  از عکاسان انجمن سینمای جونان زنجان  و حسین جوری نیز که در بخش ویژه  (ایران ما) موفق به دریافت دیپلم افتخار شده است از عکاسان انجمن سینمای جوانان لاهیجان است.  

 

نظرات کاربران

*
*
*