معرفی آثار راه‌یافته به بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره ‌بین‌المللی فیلم کوتاه تهران

آخرین اخبار

معرفی آثار راه‌یافته به بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره ‌بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
اخبار اخبار انجمن سی وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
۲۰ مهر ۱۴۰۰

 

 عناوین فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه بین‌الملل سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعلام شد.

 

به‌گزارش ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، بر اساس اعلام امور بین‌الملل این رویداد سینمای ایران، فیلم‌های راه‌یافته به مسابقه بین‌الملل معرفی شدند.

 

اسامی این آثار به شرح زیر معرفی می‌شوند:

 

  1. «یک سیرک کوچک» به کارگردانی یوشیرو اوساکا از کامبوج/داستانی
  2. «تنهایی آب را می‌خواباند، یخ زده بیدار می‌شود» به کارگردانی سوفیا پترسن از آرژانتین/تجربی
  3. «انیما انیمه انیمام» کار گروهی از اسپانیا/ مستند
  4. «تا آخرین قطره» به کارگردانی سیمون شلنمن از آلمان/ پویانمایی
  5. «حفره سیاه» به کارگردانی تریستان ایمون از سوییس/ داستانی
  6. «برانکا» به کارگردانی آکوس کی کوواچ از مجارستان/ داستانی
  7. «مدفون در حیاط پشتی» به کارگردانی دیه گو باوئر از برزیل/ داستانی
  8. «بازی کودکان» به کارگردانی لیزا هاشتهتل از اتریش/ پویانمایی
  9. «آسمان صاف» به کارگردانی آندری زاموسکوونی و ایگور تسوی از روسیه/ داستانی
  10. «بارگاه پادشاه» به کارگردانی برناردو راپازوت و افونسو راپازوت از پرتغال/ داستانی
  11. «روز، ورای روزمرگی است» به کارگردانی دامیان کوکور از لهستان/داستانی
  12. «دالیا» به کارگردانی برسی اولاسون از ایسلند/داستانی
  13. «دوئل» به کارگردانی ولاد کوزلوف از امریکا/ داستانی
  14. «پوست» به کارگردانی ساموئل و سیلوین مانی از سوییس/ پویانمایی
  15. «او» به کارگردانی وائل عصاف از لبنان/ داستانی
  16. «درک از طریق لامسه» به کارگردانی داگ رولند از امریکا/ داستانی
  17. «بی نقص» به کارگردانی ناتان فرانک از فرانسه/داستانی
  18. «دوست» به کارگردانی آندری سوتلوف از بلاروس/ داستانی
  19. «تجدید سوخت» کار گروهی از کانادا/ پویانمایی
  20. «آشیانه» به کارگردانی سیری هالکو از فنلاند/ داستانی
  21. «تعیین هویت» به کارگردانی ژان فرانسوا کامینز از فرانسه/ تجربی
  22. «داستان مادر ایگور درباره یک خانه قدیمی، کاغذها و عکس‌ها» به کارگردانی داریا کوپیچ از لهستان/ پویانمایی
  23. «خداحافظی غیرممکن است» به کارگردانی یولاندا سنتنو از اسپانیا/ داستانی
  24. «دعوت» به کارگردانی جوورد مارتنز از هلند/پویانمایی
  25. «کار آلمانی خوب» به کارگردانی جانیس الکساندر کیفر از آلمان/ داستانی
  26. «آخرین روز مازلو» به کارگردانی لوران پایلو از فرانسه/ داستانی
  27. «بیدار کردن حشرات» به کارگردانی استفانی لانسک و فرانسوا لروی از فرانسه/پویانمایی
  28. «سرزمینی که بالا و پایین می‌رود» به کارگردانی مونا پننان از فنلاند/ مستند
  29. «موی مامان» به کارگردانی لکسی اوستگنیف از روسیه/ پویانمایی
  30. «پول» به کارگردانی آرتور بی سنرا و ساویو لایت از برزیل/ تجربی
  31. شادی موتورسوار در لباس او نمی‌گنجد» به کارگردانی گابریل هررا از مکزیک/ داستانی
  32. «قاچاقچی مواد» به کارگردانی ماریانو بنایون و کارلوس بالسیرو از اسپانیا/ پویانمایی
  33. «یک روز» به کارگردانی جیانگ جین از چین/ مستند
  34. «بدون جوهر» به کارگردانی آدام توتونگی و اندی اورتیز از امریکا/ پویانمایی
  35. «شب‌های نانتونگ» به کارگردانی اما کیان خو و لئوپولد دیولف از فرانسه/ داستانی
  36. «چائو ئر» به کارگردانی به کارگردانی لی شیسیان از چین/ داستانی
  37. «تلاش برای زندگی» کار گروهی از تایوان/ پویانمایی
  38. «کهکشان» به کارگردانی کارلوس سگوندو از برزیل/ داستانی
  39. «تایتان» به کارگردانی والری کارنو از بلژیک/ داستانی
  40. «آوازهایی از سرزمینی بسیار دور» به کارگردانی توهینابها مجومدار از هند/ داستانی
  41. «یقه‌های آهار خورده» به کارگردانی دانیل رودریگز ریسکو از پرو/ داستانی
  42. «به رود قدم بگذار» به کارگردانی ما ویجیا از چین/ پویانمایی
  43. «تابستان آن سال، در خانه ماندیم» به کارگردانی نوئلیا آر.دزا از اسپانیا/ داستانی
  44. «آپارتمان» به کارگردانی رافائل فریدمن از فرانسه/ مستند
  45. «مرزبان» به کارگردانی اسون گیلنیک از آلمان/ داستانی
  46. «ترس» به کارگردانی پاولینا کارلوچی اسفورزا از لهستان/ مستند
  47. «بازی» کار گروهی از کنیا/ داستانی
  48. «نگهبان» به کارگردانی هکتور فرناندز کاچون از اسپانیا/ داستانی
  49. «موگایی» به کارگردانی جان بل از استرالیا/ داستانی
  50. «حشره‌ای درون من است» کار گروهی از هند/پویانمایی
  51. «روزهای یکشنبه به طرز عجیبی جریان می‌یابند» به کارگردانی ژیزل لین از سنگاپور/داستانی
  52. «عمو» به کارگردانی خوان مدینه از مکزیک/ پویانمایی
  53. «ذره‌ای از بهشت» به کارگردانی آندره چیچکی از لهستان/ مستند
  54. «جنوب آرمان‌شهر» به کارگردانی لئوناردو اوهارا و فرانکی واکر از برزیل/ تجربی
  55. «راه رفتن با پادشاهان» به کارگردانی گیوم سنز از بلژیک/ داستانی
  56. «سوت» به کارگردانی اگی کاراکورت از ترکیه/ داستانی
  57. «تو کیوی نیستی» به کارگردانی ماریا ساولوا از استونی/ پویانمایی
  58. «یک تولد» به‌کارگردانی فیلیپ آرسنو از کانادا/ داستانی
  59. «عیاشی افراطی پلاستیکی» به کارگردانی پل بوش از دانمارک/ پویانمایی

 

سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۰ (۱۹ تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱) برگزار می‌شود. این رویداد برای اولین‌بار در تاریخ سینمای ایران واجد شرایط تایید آکادمی اسکار شناخته و معرفی شده است.

نظرات کاربران

*
*
*