معرفی آثار داستانی و نوجوان راه یافته به مسابقه جشنواره فیلم کوتاه رضوی

آخرین اخبار

معرفی آثار داستانی و نوجوان راه یافته به مسابقه جشنواره فیلم کوتاه رضوی
اخبار اخبار انجمن
۰۱ اسفند ۱۳۹۹

تعداد ۴۹ فیلم داستانی و ۱۷ فیلم نوجوان به بخش مسابقه چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی، اسامی آثار داستانی حاضر در رقابت چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی بدون اولویت و به شرح زیر معرفی می شوند:
1. «کفشدوزک» به کارگردانی مرجان شریف نیا
2. «بی پدر» به کارگردانی حمیدرضا مقصودی داغداری
3. «شوان» به کارگردانی بیژن زرین
4. «گلیزلین(پنهانی)» به کارگردانی علیرضا سلمان پور
5. «دم آخر» به کارگردانی فرشید ایوبی نژاد
6. «کوچه» به کارگردانی محمدرضا مصباح
7. «یونس» به کارگردانی سیامک سلیمانی
8. «موج کوتاه» به کارگردانی محمد اسماعیلی
9. «چشم» به کارگردانی مهشاد ولی
10. «عزیز» به کارگردانی مهدی برزکی
11. «تکلیف» به کارگردانی علی خوشدونی فراهانی
12. «کوپه» به کارگردانی محمد طالبی
13. «ارسو» به کارگردانی عبد کاظمی
14. «سفیدپوش» به کارگردانی رضا فهیمی
15. «گوشه پوسیده مرگ» به کارگردانی امیر کرمی
16. «داغی» به کارگردانی فاطمه محمدی
17. «شوفر» به کارگردانی رضا نجاتی
18. «وضعیت اورژانسی» به کارگردانی مریم اسمی خانی
19. «کوه سفید» به کارگردانی مهرداد حسنی
20. «انسان» به کارگردانی محمد پوستین دوز
21. «خانم و آقای فلانی» به کارگردانی شیرین قره داغی
22. «ماهکان» به کارگردانی حسام حسینی و عباس حسین زاده
23. «ماهی» به کارگردانی محمد رحیمیان
24. «ژوان» به کارگردانی کاوه جاهد
25. «از طرف لیلا» به کارگردانی مجتبی اسپنانی
26. «مادر برفی» به کارگردانی مرجان خسروی
27. «حوالی حریم» به کارگردانی سید مهدی میرغیاثی
28. «کلیز» به کارگردانی نسیم محمدی فارسانی و نسیم سیفی پور
29. «میرا» به کارگردانی امیرحسین ریاحی دهکردی
30. «مینی بوس» به کارگردانی ابوذر حیدری
31. «فیلمرغ» به کارگردانی امیرمسعود سهیلی
32. «بی تیمار» به کارگردانی سحر جعفری زاد
33. «مرگ تدریجی» به کارگردانی آمین صحرایی
34. «گوسفندان ما را خواهند بلعید» به کارگردانی مصطفی رستم پور و عاطفه رضایان
35. «مجتمع» به کارگردانی علی شاهینی
36. «کوک» به کارگردانی صادق داوری
37. «تابوت» به کارگردانی اکبر زارع
38. «ارتباط فرانسوی» به کارگردانی آرش عباسی
39. «جبرئیل» به کارگردانی یوسف کارگر
40. «من آمریکایی هستم» به کارگردانی امید میرزایی
41. «بهتر از نیل آرمسترانگ» به کارگردانی علیرضا قاسمی
42. «برادر» به کارگردانی نوشین معراجی
43. «استارلت» به کارگردانی جواد حکمی
44. «طولانی تر از همیشه» به کارگردانی فرزین سعید
45. «ساعت خواب» به کارگردانی مینا سادات حسینی
46. «بیخ» به کارگردانی میلاد سعیدی
47. «آخرین غروب» به کارگردانی صباح محمدی
48. «نهست» به کارگردانی زانیار لطفی
49. «اجباری» به کارگردانی محمدجواد خورشا
همچنین فیلم های نوجوان چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی به شرح زیر بدون اولویت معرفی می شوند:
1. «لامپ» به کارگردانی رامین ترنج
2. «قاب» به کارگردانی محمدطاها منصور سمایی
3. «خورشید را دیده ای» به کارگردانی حنانه مرادیان
4. «برتر» به کارگردانی حسین شلاگه
5. «چمدان» به کارگردانی نرگس فضیلتی
6. «زیارت» به کارگردانی عارفه جعفری
7. «پابزار» به کارگردانی آناهیتا خداداد
8. «اشتباه» به کارگردانی نیما داوودی
9. «تولدت مبارک» به کارگردانی غزل فرهادی
10. «دوردست نزدیک» به کارگردانی محمدحسین حسنی اژدری
11. «درخت دیگری هم هست» به کارگردانی ملک معصومه معصومی
12. «بدون شرح» به کارگردانی سبحان دهقان زاده
13. «طغیان» به کارگردانی ماژان کیمیایی اسدی و علیرضا احمد نوری
14. «در کفن تاریکی» به کارگردانی فرحان فرحناک
15. «قاب بسته» به کارگردانی ریحانه صالح پور
16. «همیشه با هم» به کارگردانی علیرضا عادلی
17. «گاری» به کارگردانی سینا قاسمی
چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی به دبیری سعید نجاتی با محوریت سیره علمی و عملی امام رضا (ع) به همت و مشارکت سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان ۴ تا ۷ اسفند ماه در گرگان برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران

*
*
*