مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران پیشنهاد کرد: برگزاری دائمی جشنواره شبدیز در کرمانشاه

مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران پیشنهاد کرد: برگزاری دائمی جشنواره شبدیز در کرمانشاه
اخبار انجمن
۲۵ شهریور ۱۳۹۶


در سومین شب پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان “شبدیز” سیدصادق موسوی مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران و رحیم جعفری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در گفت و گویی صمیمانه به تبادل نظر پیرامون جشنواره شبدیز پرداختند.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، موسوی ضمن تشکر از کیفیت برگزاری این جشنواره در کرمانشاه گفت: با توجه به آنچه که در طول جشنواره شاهد بودیم به نظر می رسد که پتانسیل برگزاری دائمی و در سطح ملی در منطقه وجود دارد.
وی با شاره به اهمیت برگزاری جشنواره های فرهنگی تصریح کرد: در صورتی که از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه و دیگر دستگاه های فرهنگی استان آمادگی برای مشارکت وجود داشته باشد، انجمن سینمای جوان برای تثبیت جشنواره شبدیز آماده است.
موسوی با اشاره به استقبال از جشنواره شبدیز افزود: سرمایه اصلی فیلمسازان، مخاطبان آگاه و با شعوری است که در منطقه وجود دارد و برای برقراری عدالت فرهنگی حفظ انجمن سینمای جوانان در شهرها و مناطقی هم چون کرمانشاه بسیار ضروری است.
جعفری نیز بر اهمیت وجود انجمن و برگزاری جشنواره های فرهنگی تاکید کرد و افزود: از اینکه انجمن سینمای جوانان اسباب چنین جشنواره ای را مهیأ کرد بسیار سپاسگزاریم و ما نیز برای برپایی دبیرخانه دائمی جشنواره شبدیز آمادگی داریم.
 

 

نظرات کاربران

*
*
*