با حضور محمد علیزاده برگزار می‌شود؛
ماورایی، رازآلود، فانتزی و درام در دهمین جلسه فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه

<span class='entry-second_title' span style='color:#444;font-size:14px;'>با حضور محمد علیزاده برگزار می‌شود؛</span><br/>ماورایی، رازآلود، فانتزی و درام در دهمین جلسه فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه
اخبار اخبار انجمن پاتوق فیلم کوتاه
۲۵ تیر ۱۴۰۱

 

فیلم‌های کوتاه «آواها در موج‌ها»، «فشن»، «جاده بی‌انتها» و «انباشتگی» در دهمین جلسه از فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، اکران، تحلیل و نقد می‌شوند.

 

به‌گزارش روابط‌‌‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دهمین جلسه از هفتمین فصل پاتوق فیلم کوتاه، روز دوشنبه 27 تیرماه، با نمایش 4 فیلم کوتاه، برگزار می‌شود.

 

در دهمین جلسه از فصل هفتم پاتوق که توسط انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌شود، فیلم‌های‌کوتاه «آواها در موج‌ها» به‌کارگردانی نوید زارع، «فشن» به‌نویسندگی و کارگردانی فردین انصاری، «جاده بی‌انتها» به‌نویسندگی و کارگردانی مهدی مرعشی و انیمیشن تلفیقی کوتاه «انباشتگی» به‌نویسندگی و‌کارگردانی فرهاد نجفی‌فرد به نمایش درخواهند آمد.

 

در این رویداد محمد علیزاده، به‌عنوان کارشناس ویژه جلسه دهم، پس از اکران آثار با کارگردانان فیلم‌های به نمایش درآمده به گفت‌و‌گو نشسته و آثار را مورد تحلیل و بررسی تخصصی قرار خواهد داد. اجرای این برنامه را محیا ساعدی بر عهده دارد.

 

فیلم کوتاه «آواها در موج‌ها» به‌‌کارگردانی نوید زارع و نویسندگی مشترک نوید زارع و آکو زند کریمی در ژانر «ماورایی – رازآلود»، به‌تهیه‌کنندگی مشترک انجمن سینمایی جوانان سنندج و نوید زارع ساخته شده است. فریدون حامدی نقش اصلی را در این اثر ایفا می‌کند.

فردین انصاری «فشن» را در ژانر «فانتزی» نویسندگی و کارگردانی کرده و این اثر به‌تهیه‌کنندگی مشترک انجمن سینمای جوانان ایران و تصویرسازان اسپادانا ساخته شده است.

«جاده بی‌انتها» به‌نویسندگی و کارگردانی مهدی مرعشی، اثری در ژانر «درام» به‌تهیه‌کنندگی سیدعلیرضا کاظمی تولید شده، پیام احمدی‌نیا در آن ایفای نقش می‌کند.

‌نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی انیمیشن تلفیقی «انباشتگی» را نیز فرهاد نجفی‌فرد در ژانر «اجتماعی» برعهده داشته و این اثر در انجمن سینمای جوانان قزوین تولید شده است.

 

دهمین جلسه فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، دوشنبه‌ 27 تیرماه ساعت 15 در پردیس سینمایی چارسو، سالن شماره 6 برگزار می‌‌شود و شامل نمایش آثار و جلسه نقد و بررسی خواهد بود.

حضور برای تمامی علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

نظرات کاربران

*
*
*