فیلم‌های راه‌ یافته به جشنواره  بی کلام «گلوب» معرفی شدند

فیلم‌های راه‌ یافته به جشنواره  بی کلام «گلوب» معرفی شدند
اخبار اخبار انجمن
۱۳ اسفند ۱۳۹۷

اسامی فیلم‌های راه یافته به چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم بی کلام «گلوب» اعلام شد.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، به نقل از روابط عمومی چهارمین دوره جشنواره «گلوب»، در مهلت تعیین شد از سوی دبیر خانه این جشنواره، حدود ۵۰۰ فیلم به درگاه‌های جشنواره ارسال شدند که از این میان ۲۳۶ فیلم داستانی، ۴۳ فیلم مستند، ۱۱۸ فیلم تجربی و ۹۹ فیلم انیمیشن بودند.

 

هیئت انتخاب این جشنواره که متشکل از درناز حاجی‌ها، تیام یابنده، کوروش عطایی، ملودی بولیسیر و اینادلسو کوسا بودند از این میان تعداد ۴۷ فیلم را برای شرکت در بخش مسابقه چهارمین دوره جشنواره برگزیدند.

 

از میان ۲۳۶ فیلم داستانی ارسالی به پورتال‌های جشنواره، هیات گزینش تعداد ۱۴ فیلم را برای شرکت در بخش مسابقه جشنواره انتخاب کردند.

 

اسامی فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه داستانی چهارمین دوره جشنواره گلوب عبارتند از:

فیلم کوتاه «زیر همان مهتاب» به کارگردانی برایان بنِت از ایرلند

 

فیلم کوتاه «موکوسو» به کارگردانی مورنو کابیتزا از سوییس

 

فیلم کوتاه «از نفس افتاده» به کارگردانی ماریجن دِ زیوو از هلند

 

فیلم کوتاه «نه گره» به کارگردانی لورنا کُلمنارس از ونزوئلا

 

فیلم کوتاه «دریا موج موج می‌لرزد» به کارگردانی امیر غلامی از ایران

 

فیلم کوتاه «ملکه تجارت» به کارگردانی دیوید واگنر از آلمان

 

فیلم کوتاه «افتخار رفتگر» به کارگردانی ماتیاس کوبمهل از آلمان

 

فیلم کوتاه «فروشی؛ هنر» به کارگردانی اندرو هوفمن از امریکا

 

فیلم کوتاه «فلوکستین» به کارگردانی ارمین رنگانی و نوید رنگانی از ایران

 

فیلم کوتاه «هیولا» به کارگردانی جیک کلتن از امریکا

 

فیلم کوتاه «از بین بردن کُت» به کارگردانی ارِن استولر از امریکا

 

فیلم کوتاه «سرخ» به کارگردانی یوکائو فنگ از امریکا

 

فیلم کوتاه «نگهبان جزرومد» به کارگردانی الکس دنکن از نیوزیلند

 

فیلم کوتاه «انحنا» به کارگردانی تیم اگان از استرالیا

 

از میان ۹۹ فیلم انیمیشن ارسالی به پورتال‌های جشنواره، هیات گزینش تعداد ۱۵ فیلم را برای شرکت در بخش مسابقه جشنواره انتخاب کردند.

 

اسامی فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه انیمیشن چهارمین دوره جشنواره گلوب عبارتند از:

انیمیشن کوتاه «استرس» به کارگردانی سایمون داچی، تام دلفورج، آنتونی ویلموت، تئو مچرف و ژولین دلکروایکس از فرانسه

 

انیمیشن کوتاه «فیل‌ها خوشحال خواهند شد» به کارگردانی لوکاس راسل، الیس لپوتره، ادرین لانوی، وینست لابیس، شارلوت برون و لوییس فریمات از فرانسه

 

 انیمیشن کوتاه «سگ‌های شکاری» به کارگردانی ایدو شاپیرا و آمیت کوهن

 

انیمیشن کوتاه «بالزی: داستان یک انقلاب» به کارگردانی محسن پورمحسنی شکیب از ایران

 

انیمیشن کوتاه «رویاهای اشپرخانه» به کارگردانی اروین مدقالچی از ایران

 

انیمیشن کوتاه «ذهن» به کارگردانی محبوبه کلایی، پریسا جعفری، فاطمه قلی زاده، سهراب گلستانه و مهسا نصری از ایران

 

انیمیشن کوتاه «استِسیس»  به کارگردانی هوگو دِ ماگالهائس، اورا شاپل، گابریل ریچاد، ابین کوبیاک، لویسن فرانکو و ملیسا اوراد نادار از فرانسه

 

انیمیشن کوتاه «مرد دودکشی» به کارگردانی مقداد اخوان از ایران

 

انیمیشن کوتاه «دی یو اچ» به کارگردانی کییِر ونگ از امریکا

 

انیمیشن کوتاه «روباه و وال» به کارگردانی رابین جوزف از کانادا

 

انیمیشن کوتاه «نورهای متحرک» به کارگردانی جد سیا از لیتوانی

 

انیمیشن کوتاه «پیانو» به کارگردانی کاسپار جانسیس از استونیا

 

انیمیشن کوتاه «سفر بخیر» به کارگردانی فابیو فردلی از سوییس

 

انیمیشن کوتاه «میرامار» به کارگردانی میکائیلا مولر از امریکا

 

انیمیشن کوتاه «روز جزا» به کارگردانی جردن دامور از فرانسه

 

از میان ۱۱۸ فیلم تجربی ارسالی به پورتال‌های جشنواره، هیات گزینش تعداد ۱۲ فیلم را برای شرکت در بخش مسابقه جشنواره انتخاب کردند.

 

اسامی فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه تجربی چهارمین دوره جشنواره گلوب عبارتند از:

 فیلم کوتاه «تورات» به کارگردانی ابتین مظفری از ایران

 

 فیلم کوتاه «کارخانه‌ای به مثابه یک رویا» به کارگردانی پائول اولته از امریکا

 

 فیلم کوتاه «کل به جز» به کارگردانی وحید حسینی نامی از ایران

 

 فیلم کوتاه «اتمام» به کارگردانی سعید نقویان از ایران

 

 فیلم کوتاه «پلتفرم ۱۳» به کارگردانی کامیل سوارت از هلند

 

 فیلم کوتاه «۱۰/۹» به کارگردانی میکائیل او دونِل از امریکا

 

 فیلم کوتاه «آواز مورچه‌ها» به کارگردانی ساششا اسویرسکی از روسیه

 

 فیلم کوتاه «پوچ» به کارگردانی دیوید گسلبائر و میکائیل لانژ از المان

 

 فیلم کوتاه «شیرجه» به کارگردانی کیت لفویی از استرالیا

 

فیلم کوتاه «جیف؛ فیلم» به کارگردانی جف زوریلا از ارژانتین

 

فیلم کوتاه «Erodium Thunk» به کارگردانی وینستون هکینگ از اتریش

 

فیلم کوتاه «Tanzonk» به کارگردانی ساشا اسویرسکی از روسیه

 

از میان ۴۳ فیلم مستند ارسالی به پورتال‌های جشنواره، هیات گزینش تعداد ۶ فیلم را برای شرکت در بخش مسابقه جشنواره انتخاب کردند.

 

اسامی فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه مستند چهارمین دوره جشنواره گلوب عبارتند از:

مستند کوتاه «طاعون» به کارگردانی کلدو الماندوز از اسپانیا

 

مستند کوتاه «محدودیت بزرگ» به کارگردانی بوراک کوم از ترکیه

 

مستند کوتاه «دریا» به کارگردانی هریستینا بلوسوا از ازبکستان

 

مستند کوتاه «منظره‌ای از پنجره» به کارگردانی کریس فیلیپون و اذر کفایی از فیلادلفیا

 

مستند کوتاه «از نفس افتاده» به کارگردانی اولکسی سوبولف از امریکا

 

مستند کوتاه «محله Shanai/Shasou» به کارگردانی جف زوریلا از ارژانتی

 

 

 

 

 

نظرات کاربران

*
*
*