فیلم‌های راه‌یافته به جشنواره منطقه‌ای اردبیل- مشگین‌شهرمعرفی شدند

فیلم‌های راه‌یافته به جشنواره منطقه‌ای اردبیل- مشگین‌شهرمعرفی شدند
اخبار انجمن
۱۵ مرداد ۱۳۹۷

اسامی ۵۹ فیلم‌ راه‌یافته به بخش مسابقه شصت ویکمین جشنواره سینمای جوان اردبیل- مشگین‌شهر در چهار بخش تجربی، پویانمایی، مستند و داستانی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دبیرخانه شصت ویکمین جشنواره سینمای جوان اردبیل- مشگین‌شهر اسامی فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه این رویداد منطقه‌ای را اعلام کرد. بر اساس این خبر، ۲۹ فیلم در بخش داستانی، ۱۳ فیلم در بخش مستند، ۹ پویانمایی و ۸ فیلم در بخش تجربی این جشنواره رقابت می‌کنند.

اسامی فیلم‌های راه‌یافته به شرح زیر است:

بخش داستانی

ردیفنام فیلمکارگردانشهرستان
۱وحشیمجتبی رضائیبجنورد
۲طرف دیگر بادسیدوحید سیدحسینیمشهد
۳خاموشیسعید ولی زادهمشهد
۴گوشه‌ها و زاویه‌هامجتبی حیدری جبار اوجاقلوزنجان
۵هفت ضلعیمهرداد فخرپورکرج
۶شکافداود عباسیکرج
۷امفتامینسامان اکبریکرج
۸شاه رخیاسر خیّرساری
۹آدم پرانامیر رضا جلالیانقزوین
۱۰منده سنه یازیرام  (به تو می نویسم)حمید  عزیزیاردبیل
۱۱بازگشتشهریار پورسیدیانرشت
۱۲برگها میبارندمیثم پورجعفری کسماییرضوانشهر
۱۳تعاملمحمدمهدی حسین‌وردیقزوین
۱۴ماهی کوچولوعلیرضا محزونآستانه اشرفیه
۱۵مجازاتشهرام رحیمیقزوین
۱۶زنده به گورسیدحسن  حسینیقزوین
۱۷پیرمرد و سربازسلمان عباسیاردبیل
۱۸بازگشتهشبنم طارمیزنجان
۱۹رکممحمد مقیم‌پور بیژنیساری
۲۰جذامعلی‌محمد اقبالداررشت
۲۱سالمونافشین اخلاقی فیض آثارمشهد
۲۲پیری به نام مردمجید علیزاده – لیلا عدلیاردبیل
۲۳اجکتشهنام سجودی‌زادهاردبیل
۲۴کارماعرشیا زینعلیتالش
۲۵به همین سادگی  تدفین یک رویاکسری حقیقیگرگان
۲۶آیتاحمد سلیمانیاناردبیل
۲۷سفیدسجاد مشتاق – علی  محمودیمشهد
۲۸قارا یوللیلا نوروزیاردبیل
۲۹غفلتمحمدرضا  مجلسیرشت

بخش مستند:

ردیفنام فیلمکارگردانشهرستان
۱سلفی با نیلوفرافشین  آذریانتنکابن
۲بی سایگانمجتبی رضائیبجنورد
۳داستان فیکا و فیداندلاور دوستانیانقزوین
۴باران آبادرضا غلامی مطلقبجنورد
۵من نجس نیستمعلی حسینی صدرزنجان
۶ورسکمهدی کتابیخدابنده
۷آرزلار آغاجیمهدی شاداب – مریم  صبوریاردبیل
۸باغ نشاطاحمد انصارینیشابور
۹لالاییعبدالله عزیزیاردبیل
۱۰الف = بای زمانسیدرضا موسویمشگین‌شهر
۱۱زورآبادگل اندام صفریقزوین
۱۲قارلاواجاحسان کمالیبجنورد
۱۳رقص تندیسفرحبخش فرهیدنیاساری

بخش پویانمایی:

ردیفنام فیلمکارگردانشهرستان
۱قوریمهدی صادقی‌رادمشگین‌شهر
۲درون یک چارچوبجعفر صیادیزنجان
۳یین و یانگعلی علیزادهقزوین
۴رؤیای بیداریشفیقه  آسانیمشهد
۵بالزیسید محسن پورمحسنی شکیبرشت
۶ سورمه لی قیز  )دختر سیاه چشم )داور  نجفیاردبیل
۷دریاوارارمین  دانشوراردبیل
۸مگسمحسن جعفریاردبیل
۹دزدپیمان محسن‌زادهاردبیل

بخش تجربی:

 

ردیفنام فیلمکارگردانشهرستان
۱خلاصیدگیافشین عموزاده لیچاییرشت
۲۱۲ چشم پیمایی در شهرعلی علیزادهقزوین
۳زندگیمحسن مهری‌دروئیقزوین
۴بیگ بنگپوریا فراهانیکرج
۵وادی مورانعیسی باباییچالوس
۶به خاطر اِلِنیمحسن احراریبهشهر
۷مردی که می‌خواست یک اسطوره باشدحسین حبیبی‌اصلاردبیل
۸نَکسمیرا قمبریان- حسین جعفری ازغندی

تربت حیدریه

نظرات کاربران

*
*
*