فیلم‌های راه‌یافته به شصت‌وپنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یزد – ایساتیس معرفی شدند

آخرین اخبار

فیلم‌های راه‌یافته به شصت‌وپنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یزد – ایساتیس معرفی شدند
اخبار اخبار انجمن اخبار دفاتر
۰۱ بهمن ۱۴۰۱

عناوین فیلم‌های داستانی، مستند، پویانمایی و تجربی راه‌یافته به شصت‌وپنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یزد – ایساتیس اعلام شد.

 

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، عناوین فیلم‌های راه‌یافته در چهار بخش «داستانی»، «تجربی»، «پویانمایی» و «مستند» شصت‌وپنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یزد – ایساتیس به ترتیب حروف الفبا و به شرح زیر است:

  • بخش داستانی

«1350 گرم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حامد قنبری از بندرعباس

«9 دقیقه بامداد» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی عمار خطی از سمنان

«آبا» به کارگردانی مهدی برزکی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران و مهدی برزکی از کاشان

«آرام‌گاه» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی دارایی از قم

«آن سوی جاده» به کارگردانی رضا علوی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر شهرکرد

«استارلت» به کارگردانی جواد حکمی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر قم، جواد حکمی و هاجر حسینی از قم

«اشیا» به کارگردانی محمد صادقی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر مشهد و مهدی فارغ از مشهد

«امتحان نهایی» به کارگردانی مهدی نجفی و تهیه‌کنندگی سازمان صداوسیمای سمنان و عمار خطی از سمنان

«انسان» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد پوستین دوز از اصفهان

«انگشتر» به کارگردانی سید رُهام رسولی و تهیه‌کنندگی سید رُهام رسولی از مشهد

«ایار» به کارگردانی مهدی امینی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر قم، سعید نجاتی و سیدحمیدرضا منتظری از قم

«ایکس» به کارگردانی مهدی میرزاده و محمد تیموری و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر خمینی‌شهر و مهدی منیری از خمینی‌شهر

«بدرقه سکوت» به کارگردانی محمدرضا دهستانی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران و محمدرضا دهستانی از یزد

«برسد بدست پری» به کارگردانی امیر جلالی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر یزد و امیر جلالی از یزد

«برف سراسری» به کارگردانی پارسا دهقانیان و تهیه‌کنندگی داوود رحمانی از مشهد

«برنده» به کارگردانی علی کیوان و تهیه‌کنندگی حامد رهنما و مهدی مقدم از مشهد

«تافیه» به کارگردانی محمد قادری و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر کرمان و فاطمه احمدی از کرمان

«توپ» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد زروندی از نیشابور

«ته لنجی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی کیوان از مشهد

«جبران می‌کنم» به کارگردانی جمال احمدی و تهیه‌کنندگی اشرف شاه‌حسینی و پیام تاجی از اصفهان

«حافظ» به کارگردانی مهدی بوستانی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران و مهدی بوستانی از شهربابکی

«خانه‌ دور افتاده» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امیر رستمی از اصفهان

«خراش» به کارگردانی مجید امینی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر زاهدان و مجید امینی از زاهدان

«خیابان» به کارگردانی سیدحسن یوسفی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر کاشان و علی‌اصغر بهنیه از کاشان

«در پناه خاک» به کارگردانی حسن انگشتری خاتمی و تهیه‌کنندگی حسن انگشتری خاتمی و مهدی زحمتکش کناری از اصفهان

«دریچه» به کارگردانی مجید ابراهیمیان دهکردی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر شهرکرد

«رخ پوش» به کارگردانی مسعود دهنوی و تهیه‌کنندگی مسعود دهنوی و بابک پاک جامه از نیشابور

«ریکاوری» به کارگردانی امیر جلالی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر یزد و امیر جلالی از یزد

«زاغ و کشاورز» به کارگردانی هادی کیانی فلاورجانی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر اصفهان و هادی کیانی فلاورجانی از اصفهان

«زنان لجمن» به کارگردانی زیور حجتی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر اصفهان و زیور حجتی از اصفهان

«زورق» به کارگردانی حسین زینلی‌پور و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر رفسنجان و حسین زینلی‌پور از رفسنجان

«زیردِه» به کارگردانی سعید قمری و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از یزد

«سردست» به کارگردانی فاطمه سادات جوادی و تهیه‌کنندگی اسماعیل عظیمی از قم

«شرع» به کارگردانی مریم رضازاده و تهیه‌کنندگی علیرضا خانی از زاهدان

«فرسایش» به کارگردانی مریم قاسمی و تهیه‌کنندگی سیاوش مزروعی از اصفهان

«فیل‌های سفید» به کارگردانی جمیل عامل صادقی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر مشهد و جمیل عامل صادقی از مشهد

«کَت‌وُمَن» به کارگردانی هادی شیبانی و تهیه‌کنندگی هادی شیبانی و راویندر داکا از مشهد

«کرم‌چاله» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سید احسان طالقانی اصفهانی از اصفهان

«لالایی نزدیک‌ ابرها» به کارگردانی جمیل عامل صادقی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران و جمیل عامل صادقی از مشهد

«مسیر» به کارگردانی محمدرضا و مازیار کاظمی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر تربت حیدریه

«مُشک (موش)» به کارگردانی مرتضی شهبازی گندمکاری و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران – دفتر شهرکرد و مرتضی شهبازی گندمکاری و محبوبه اسدی از اردل

«هرات» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سعید چمنی از بیرجند

«هشت ماهگی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی فهیمه فیروزبخت از اصفهان

  • بخش مستند

«5 دقیقه تا مرز» به کارگردانی سارا طالبیان و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر زاهدان

«حنیر» به کارگردانی محمود شاکری و تهیه‌کنندگی محمود شاکری و سازمان صداوسیما از بندرعباس

«رویای یک اسب» به کارگردانی مرجان خسروی و تهیه‌کنندگی میلاد خسروی و ساجده سرایی از شهرکرد

«زری» به کارگردانی آرمان قلی‌پور دشتکی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر شهرکرد و آرمان قلی‌پور دشتکی از شهرکرد

«سامسارا» به کارگردانی سارا رضایی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر بندرعباس

«عمه اشرف» به کارگردانی نسیم سهیلی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر مشهد

«قصه رنگ پریده» به کارگردانی مریم طالبی انارکی و تهیه‌کنندگی مصطفی رزاق کریمی از نائین

«کهور» به کارگردانی امیرمسعود سهیلی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر مشهد

«مرد شنی» به کارگردانی حسین نظری و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر بیرجند و حسین نظری از طبس

«ناهاتاک» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سعید افسر از اصفهان

«یک قایق روی دریا» به کارگردانی آرمان قلی‌پور دشتکی و تهیه‌کنندگی آرمان قلی‌پور دشتکی و حوزه هنری استان چهارمحال و بختیاری از شهرکرد

  • بخش پویانمایی

«پرنده باز» به کارگردانی سیداحمد جعفریان و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر خمینی‌شهر

«دلخوشی» به کارگردانی آرسان صفا، بابک رییسی و استاتیرا آقاجری و تهیه‌کنندگی آرسان صفا از بندرعباس

«زوال» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی جعفر عمارلو از نیشابور

«سیاه شب» به کارگردانی محمدامین کمالی دلفارد و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر کرمان و محمدامین کمالی دلفارد از کرمان

«همه دیوارها کوتاهند» به کارگردانی حسن دهقان دوست و تهیه‌کنندگی المیرا بشارت ده از اصفهان

  • بخش تجربی

«آمونیت» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مجید رمضانیان از دامغان

«برو و ببین» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سعید درانی از زاهدان

«تاخیر» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی داود نجف‌زاده از مشهد

«گوشزد» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی کشتکار از قم

 

گفتنی است در مجموع 63 فیلم کوتاه در شصت‌وپنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یزد – ایساتیس رقابت خواهند کرد که این آثار به تفکیک بخش‌های «داستانی»، «مستند»، «پویانمایی» و «تجربی» به ترتیب 43، 11، 5 و 4 اثر بوده‌اند.

شصت‌و‌پنجمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان یزد – ایساتیس 4 تا 7 بهمن 1401 به میزبانی انجمن سینمای جوانان ایران – دفتر یزد و به‌دبیری احسان عابدی در شهر یزد برگزار می‌شود.

نظرات کاربران

*
*
*