فصل ششم پاتوق فیلم کوتاه تمدید شد

آخرین اخبار

فصل ششم پاتوق فیلم کوتاه تمدید شد
اخبار اخبار انجمن
۱۸ شهریور ۱۳۹۷

 

ششمین فصل پاتوق فیلم کوتاه که با استقبال مخاطبان برگزار شده بود تمدید شد.

 

به گزارش روابط‌‌ عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، ششمین فصل پاتوق فیلم کوتاه «سینما آینده» پس از گذشت ۱۳ جلسه و به دلیل استقبال کم نظیر دوستداران فیلم کوتاه ، تا اطلاع ثانوی تمدید شد و بر همین اساس روز دوشنبه ۱۹ شهریورماه، با نمایش سه فیلم کوتاه داستانی، یک فیلم تجربی و یک انیمیشن به کار خود ادامه خواهد داد.

در چهاردهمین جلسه از فصل ششم پاتوق که توسط انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری انجمن فیلم کوتاه ایران در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود، فیلم‌کوتاه داستانی «همه آن چیزها» به کارگردانی شهرام میراب اقدم، فیلم داستانی «دریازدگی» به کارگردانی حامد اصلانی، فیلم کوتاه تجربی «هراش» به کارگردانی آذین حمیدنیا، انیمیشن «شرکت» به کارگردانی پابلو پلدوری از آرژانتین و فیلم کوتاه داستانی «رکم» به کارگردانی محمدمقیم پوربیژنی به نمایش درخواهند آمد.

پاتوق فیلم کوتاه، دوشنبه‌‌های هر هفته، ساعت ۱۸ در سالن سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی: تهران، خیابان خالداسلامبولی (وزرا)، نبش خیابان چهارم برگزار می‌‌شود. کلیه علاقه‌مندان می‌توانند صندلی خود را از طریق سامانه تیوال به صورت رایگان رزرو کنند.

نظرات کاربران

*
*
*