فراخوان هشتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویان (امید)

آخرین اخبار

فراخوان هشتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویان (امید)
اخبار اخبار انجمن
۲۴ بهمن ۱۳۹۷

فراخوان هشتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویان (امید) از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، به نقل از   پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، هشتمین دوره جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویان (امید) با هدف شناسایی، حمایت، تقدیر و پرورش استعدادهای درخشان حوزه فیلم و عکس و همچنین ایجاد فضای پر شور و نشاط در بین دانشجویان سراسر کشور با رقابت در یک عرصه فرهنگی و هنری، در هفته اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ به میزبانی دانشگاه شیراز و با همکاری ستادمبارزه با مواد مخدر برگزار می شود.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره؛ هشتمین دوره جشنواره فیلم و عکس دانشجویی در دو موضوع آزاد و ویژه، در چهار بخش فیلم کوتاه، فیلم های صد ثانیه‌ای، فیلمنامه و عکس برگزار می‌شود.

 

به سبب اهمیت پرداختن به موضوع پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر و سایر آسیب‌های اجتماعی با استفاده از زبان هنر، این موضوع در قالب بخش ویژه جشنواره هشتم قرار گرفته است.

تمامی دانشجویان دانشگاه های کشور و همچنین دانش آموختگانی که بیش از یک سال از اتمام از تحصیلشان نگذشته باشد می‌توانند در این جشنواره شرکت نمایند.

علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت www.omidfestival.ir فرم تقاضای شرکت در جشنواره را تکمیل کرده و کد رهگیری دریافت نمایند. آخرین مهلت ثبت آثار: ۴ اسفندماه ۱۳۹۷ و آخرین مهلت ارسال فیلم، عکس، فیلمنامه: ۱۱ اسفند ماه ۱۳۹۷ خواهد بود.

 

هشتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویان (امید)، هفته اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار می‌شود.

 

لینک فرخوان:

http://yon.ir/nT7wM

 

 

 

نظرات کاربران

*
*
*