فراخوان دومین جشنواره مُد و رسانه منتشر شد

آخرین اخبار

اخبار انجمن
۲۹ تیر ۱۳۹۸

کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دومین جشنواره ملی مُد و رسانه را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دومین جشنواره ملی مُد و رسانه را با اهداف تبیین مفهوم مد و سند ملی لباس، تبیین لباس به عنوان کالای فرهنگی، فرهنگ‌سازی مد و افزایش سواد مد در جامعه، تقویت و افزایش بهره‌وری از هنر ـ صنعت مد ایرانی اسلامی، ارتقاء سواد فرهنگی و سبک پوشش بر پایه ارزش‌های اسلامی ـ ایرانی، تجلیل از نقش اهالی رسانه در نقادی و هم‌افزایی حوزه مد و پوشش، افزایش نقش رسانه‌ها در مُدپذیری مناسب جامعه، در پائیز ١٣٩٨، برگزار می‌کند.

این جشنواره با محورهای موضوعی مُد و فرهنگ، مُد و در قالب‌های مطبوعات، خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری، اخبار رادیویی و تلویزیونی، رسانه‌های شنیداری (رادیو)، رسانه‌های دیداری (تلویزیون)، هنرهای رسانه‌ای، طنز اجتماعی (در حوزه مد و لباس)، شبکه‌های مجازی و اینترنتی (وب سایت‌ها، شبکه‌های اجتماعی) و رقابت دانشجویی به بررسی و انتخاب آثار برگزیده اقدام می‌کند.

گفتنی‌است در دو بخش رسانه‌های دیداری و هنرهای رسانه‌ای آثار نماهنگ و تیزر، مستند، داستانی نمایشی، کودک و نوجوان، انیمیشن (پویانمایی)، تیزر فرهنگی تلویزیونی، عکس وگرافیک موشن، پذیرفته می‌شوند.

لینک متن :

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر  و مطالعه فراخوان دومین جشنواره ملی مُد و رسانه به سایت www.iranmode.com  مراجعه کنند.

آدرس دبیرخانه جشنواره: تهران، چهارراه کالج، جنب پمپ بنزین،کوچه هلال احمر، پلاک ۶

شماره تماس: ۶۶٧٢٢٣١٢ دورنگار: ۶۶٧٢٢٣١٣

نظرات کاربران

*
*
*