فراخوان جشنواره بین‌المللی فیلم شهر

آخرین اخبار

فراخوان جشنواره بین‌المللی فیلم شهر
اخبار انجمن
۰۸ اسفند ۱۳۹۷

 

فراخوان هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر منتشر شد.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر با هدف ترسیم و ترویج الگویی مناسب برای زندگی شهری و صنعتی امروز، منطبق با فرهنگ ایرانی – اسلامی با پایبندی بر اصول اخلاق در چارچوب خانواده و زندگی جمعی برای کشور ایران و منطقه و همچنین فرهنگ زندگی شهری در اقصی نقاط کشور و جهان با دعوت از هنرمندان و کشف و معرفی استعدادهای درخشان در پنج بخش « مسابقه سینمای ایران»، « مسابقه سینمای بین‌الملل»،  «مسابقه محله » ، «مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران» و « بخش جنبی» برگزار می‌شود.

  • مسابقه سینمای ایران:                                                               

بخش مسابقه سینمای ایران شامل آثار «سینمایی» ، « سریال »، فیلم های « داستانی»، «مستند » و «پویانمایی» است.

  • مسابقه سینمای بین‌الملل: 

بخش بین‌الملل هفتمین جشنواره فیلم شهر، با هدف شناسایی آثار خلاق و تاثیرگذار سینمای جهان در حوزه شهر و ایجاد فضایی برای تبادل تجربه‌ها و ایده‌ها میان شهرهای جهان، در دو بخش “مسابقه بین الملل” و ” ویژه” برگزار  می‌شود.

  • بخش محله:
  • بخش محله هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر با هدف ثبت آثار خلاقانه و فیلم های زیبا و تأثیرگذار از زوایای مختلف شهرهای ایران  و تهران، در دو بخش “مسابقه” و “ویژه” برگزار می‌شود.
  • مسابقه تبلیغات و اطلاع‌رسانی  سینمای ایران
  • جشنواره فیلم شهر در جهت اعتلای سینمای ایران و ارتقاء سطح کیفی تبلیغات و اطلاع‌رسانی و همچنین ترغیب و تشویق هنرمندان این عرصه، اقدام به برگزاری مسابقه در بخش‌های عکس، پوستر، لوگو، عنوان بندی، آنونس و تیزر فیلم‌های بخش «مسابقه سینمای ایران»، شامل آثار سینمایی، ویدیویی و سریال با موضوعات جشنواره می‌کند. 
  • ثبت‌نام اینترنتی از طریق سایت جشنواره به نشانی: www.shahrfilmfest.com  و شروع ثبت نام آنلاین و ارسال آثار از ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۷و آخرین مهلت ثبت نام و تحویل نسخه بازبینی،  پایان فروردین ماه ۱۳۹۸ است.

هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر  به دبیری هاشم میرزاخانی در تابستان سال ۱۳۹۸ در تهران برگزار می شود.

نظرات کاربران

*
*
*