شصت و دومین «بر خط فرضی» میزبان «همایون امامی» می‌شود

آخرین اخبار

شصت و دومین «بر خط فرضی» میزبان «همایون امامی» می‌شود
اخبار اخبار انجمن
۲۲ آذر ۱۴۰۰

 

 

گفت‌و‌گوی زنده انجمن سینمای جوانان ایران پیرامون فیلم کوتاه با همکاری انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند این هفته با محوریت مستند و با حضور همایون امامی برگزار می‌شود.

 

به‌گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، شصت و دومین گفت‌و‌گوی زنده انجمن سینمای جوانان ایران پیرامون فیلم کوتاه با عنوان برخط فرضی (فصل سوم) ساعت 21 شامگاه چهارشنبه 24 آذرماه 1400 از طریق صفحه معاونت آموزش انجمن به ‌آدرس amoozsh.iycs@ برگزار خواهد شد.

نشست تخصصی این هفته با موضوع «مستند» برگزار می‌شود و سومین برنامه از این سری، «از پژوهش تا فیلم‌نامه‌نویسی مستند» نام دارد که با حضور همایون امامی و محمدصادق دهقانی (مجری-کارشناس) اجرا خواهد شد.

 

محمدصادق دهقانی زاده ۲۶ مهر ۱۳۶۸ در بیرجند. دانش‌آموخته ادبیات نمایشی از هنرهای زیبای دانشگاه تهران استو فعالیت هنری وی در کسوت تهیه‌کننده و کارگردان مستند – ایده‌پرداز، نویسنده، عکاس و کارگردان صداستانگاه ( ترکیب عکس، داستان و صدا) بوده و  دریافت نشان ملی جوان برتر کشور در رشته فیلم و چهره فرهنگی سال ایران در روز ملی آب 1397 را در کارنامه دارد.

 

همایون امامی زاده ۱۳۳۳ در هرسین (از شهرستان‌های استان کرمانشاه) مستندساز ایرانی و پژوهشگر سینما است. وی فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی سینما و همچنین منتقد اجتماعی، منتقد فیلم، مصاحبه‌گر برنامه تلویزیونی گنجینه و داور چندین جشنواره فیلم مستند بوده‌است.

 

گفتنی‌است، در فصل جدید برخط فرضی، هرماه یک مجری‌کارشناس موضوع واحدی را با حضور کارشناسان سینمایی مورد بررسی قرار خواهد داد و این برنامه چهارشنبه‌ هر هفته از ساعت 21 میزبان یک کارشناس مهمان خواهد بود.

بر این اساس، در ششمین مجموعه آموزشی از سری جدید برخط فرضی، هر هفته یک مجری‌کارشناس مدعو، موضوع «مستند» را با همکاری انجمن صنفی کارگردانان مستند طی 5 هفته با 5 مهمان این برنامه مورد واکاوی قرار خواهد داد.

 

تاکنون 61 نشست تخصصی با عنوان «برخط فرضی» در حوزه‌های گوناگون مرتبط با فیلم کوتاه با حضور اساتید برجسته ایرانی و خارجی برگزار شده و ویدیوی نشست‌های قبلی در صفحه یادشده در دسترس علاقه‌مندان است.

نظرات کاربران

*
*
*