شش فیلم در پنجاه و یکمین جلسه از پاتوق فیلم کوتاه

شش فیلم در پنجاه و یکمین جلسه از پاتوق فیلم کوتاه
اخبار انجمن پاتوق فیلم کوتاه
۲۷ مرداد ۱۳۹۷

«گردش در فروشگاه»، «خروس‌ها»، «چتر خاکستری»، «مرضیه»، «اعجوبه‌های کوچک» و «کلینر» در یازدهمین جلسه از فصل ششم پاتوق فیلم کوتاه، به ‌نمایش درخواهند آمد.

 

به گزارش روابط‌‌ عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، ششمین فصل پاتوق فیلم کوتاه «سینما آینده»، روز دوشنبه بیست و نهم مردادماه، با نمایش سه فیلم کوتاه داستانی، دو فیلم تجربی و یک انیمیشن کار خود را ادامه خواهد داد.

در یازدهمین جلسه از فصل ششم پاتوق که توسط انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری انجمن فیلم کوتاه ایران در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود، فیلم‌ تجربی «گردش در فروشگاه» به کارگردانی آنا ماریا جاکیمسدوتر هاتری از فنلاند، فیلم داستانی «خروس‌ها» به کارگردانی امیررضا جلالیان از قزوین، فیلم تجربی «چتر خاکستری» به کارگردانی محمد پوستین‌دوز از اصفهان، فیلم کوتاه داستانی «مرضیه» به کارگردانی درناز حاجیها، انیمیشن «اعجوبه‌های کوچک» به کارگردانی تریت لی از ایالات متحده آمریکا و فیلم داستانی «کلینر» به کارگردانی محمدرضا میقانی از همدان به نمایش در خواهند آمد.

پاتوق فیلم کوتاه، دوشنبه‌های هر هفته ساعت ۱۸ در سالن سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی: تهران، خیابان خالداسلامبولی (وزرا)، نبش خیابان چهارم برگزار می‌‌شود و حضور علاقه‌مندان در آن آزاد و رایگان است.

نظرات کاربران

*
*
*