ششم اردیبهشت؛ آغاز به کاربخش فرهنگی جشنواره فیلم وارش

ششم اردیبهشت؛ آغاز به کاربخش فرهنگی جشنواره فیلم وارش
اخبار اخبار انجمن
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

همزمان با برگزاری نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش ۴ نمایشگاه تجسمی در شهر بابل از مجموعه  آثار شاخص هنرمندان مازندران برای عموم به نمایش در خواهد آمد.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به نقل از  روابط عمومی نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم وارش، نمایشگاه های تجسمی «حجم، رنگ، طبیعت» رحیم مولاییان، سیاوش امیری و مهشید هاشمی، «مروری بر آثار دهه ۹۰» مجید کامرانی، «مروری بر سه دهه آثار» بهزاد فیروزی و «در صحنه اردیبهشت» رضا مهدی نیا در آستانه برگزاری نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم وارش افتتاح می شوند.

این نمایشگاه از ۶ تا ۱۲ اردیبهشت ماه در بابل، خیابان مدرس، مدرس ۱۶ در گالری ضحی برپا خواهد شد.

نمایشگاه طراحی و نقاشی مجید کامرانی با عنوان «مروری بر آثار دهه ۹۰» نیز در نگارخانه روجا شهر بابل از ۶ تا ۱۲ اردیبهشت ماه در جریان برگزاری خواهد بود. نگارخانه روجا در کمربندی غربی شهر بابل واقع شده است.

نمایشگاه عکس و فیلم بهزاد فیروزی نیز با عنوان «مروری بر سه دهه آثار» با نقد و بررسی آثار عرضه شده در روز یکشنبه ۸  اردیبهشت با حضور مصطفی مکبری و حسین علی شریفی تا روز جمعه ۱۲ اردیبهشت ماه میزبان مخاطبان نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش و عموم مردم است.

این نمایشگاه در نگارخانه پریژا واقع در شهر بابل، خیابان مدرس، میدان باغ فردوس، کوچه شهید کاکا یک برگزار می شود. 

همچنین نمایشگاه نقاشی رضا مهدی نیا با عنوان «در صحنه اردیبهشت» نیز تا روز پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه در گالری هنر شهر بابل ادامه خواهد داشت.

در آخرین روز برگزاری این نمایشگاه همچنین ورکشاپ چاپ دستی در محل برگزاری میزبان علاقه مندان به هنرهای تجسمی است. 

تمامی این نمایشگاه ها روز جمعه ۶ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ آغاز به کار می‌کنند و بازدید ازآن ها برای عموم علاقه مندان آزاد و رایگان است.

نظرات کاربران

*
*
*