سومین حضور اسکاری انیمیشن کوتاه «دنیای خاکستریِ خاکستری»

سومین حضور اسکاری انیمیشن کوتاه «دنیای خاکستریِ خاکستری»
اخبار اخبار انجمن اخبار دفاتر
۱۹ بهمن ۱۴۰۱

انیمیشن کوتاه «دنیای خاکستریِ خاکستری» ساخته سید محسن پورمحسنی شکیب به دوازدهمین جشنواره بین‌المللی مستند و انیمیشن آمریکایی «AmDocs» راه یافت.

 

به‌ گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، انیمیشن کوتاه «دنیای خاکستریِ خاکستری» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سید محسن پورمحسنی شکیب توانست در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی مستند و انیمیشن آمریکایی «AmDocs» حضور پیدا کند. این جشنواره یکی از بزرگترین جشنواره‌های آمریکا بوده که فقط بر آثار انیمیشن و مستند تمرکز دارد و تحت حمایت «آکادمی جوایز اسکار» نیز است.

انیمیشن کوتاه «دنیای خاکستریِ خاکستری» درباره مرد جوان رنگارنگی‌ است که در یک دنیای کاملا خاکستری زندگی می‌کند. او مجبور است که برای زندگی در آن جامعه همرنگ جماعت شود، تا اینکه هویت واقعی‌اش توسط یک پسر بچه بازیگوش به صورتی تصادفی برملا شده و باعث وحشت مردم می‌گردد.

لازم به ذکر است که این انیمیشن پیش از این در جشتنواره‌های مورد تائید اسکار مانند، آتلانتا، اوت آن فیلم (آمریکا) و اسپارک انیمیشن (کانادا) نمایش داده شده و موفق به دریافت جایزه ویژه سازمان زنان انیمیشن شده است و «AmDocs» سومین حضور اسکاری این انیمیشن به حساب می‌آید.

عوامل این انیمیشن کوتاه عبارتند از:

نویسنده و کارگردان: سید محسن پورمحسنی شکیب، کارگردان هنری: پژمان ماله‌میر، تهیه‌کننده: سید محسن پورمحسنی شکیب، انیمیشن و استوری‌بورد آرتیست: پژمان ماله‌میر، طراح کاراکتر و پس زمینه: پژمان ماله‌میر، رنگ آمیزی: مریم جعفری، طراحی صدا و موسیقی: محمد زمان‌ثانی، فولی افکت: مریم یعقوبی و پخش کننده: درگاه فیلم ایران (علیمحمد اقبالدار).

جشنواره مستند و انیمیشن آمریکایی در تاریخ 3 مارچ تا 30 اپریل میلادی مصادف با 10 تا 14 فروردین 1402 برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران

*
*
*