چهارمین جلسه فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه؛
«سعید قطبی‌زاده» آثار ماورایی، وحشت و فانتزی این هفته را نقد و بررسی می‌کند

<span class='entry-second_title' span style='color:#444;font-size:14px;'>چهارمین جلسه فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه؛</span><br/>«سعید قطبی‌زاده» آثار ماورایی، وحشت و فانتزی این هفته را نقد و بررسی می‌کند
اخبار اخبار انجمن پاتوق فیلم کوتاه
۰۸ خرداد ۱۴۰۱

 

فیلم‌های کوتاه «هُلو»، «دوآل‌پا»، «کبود» و «خولانه وه» در چهارمین جلسه از فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، اکران، تحلیل و نقد می‌شوند.

 

به‌گزارش روابط‌‌‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، چهارمین جلسه از هفتمین فصل پاتوق فیلم کوتاه، روز دوشنبه 9 خردادماه، با نمایش 4 فیلم کوتاه، برگزار می‌شود.

 

در چهارمین جلسه از فصل هفتم پاتوق که توسط انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌شود، فیلم‌های‌کوتاه داستانی «هُلو» به‌کارگردانی مهدی حسین‌خانی، «دوآل‌پا» به‌کارگردانی محمدرضا مرادی، «کبود» به‌کارگردانی علی توکلی و انیمیشن کوتاه «خولانه وه» به‌کارگردانی هژیر اسعدی به نمایش درخواهند آمد.

 

در این رویداد سعید قطبی‌زاده، منتقد سینما به‌عنوان کارشناس ویژه جلسه سوم، پس از اکران آثار با کارگردانان فیلم‌های به نمایش درآمده به گفت‌و‌گو نشسته و آثار را مورد تحلیل و بررسی تخصصی قرار خواهد داد. اجرای این برنامه را مصطفی ساجدی بر عهده دارد.

 

فیلم کوتاه «هُلو» به‌نویسندگی و‌کارگردانی مهدی حسین‌خانی در ژانر «درام اجتماعی» و به‌تهیه‌کنندگی بهنام حسین‌خانی ساخته شده است.

محمدرضا مرادی «دوآل‌پا» را در ژانر «ماورایی – وحشت» نویسندگی و کارگردانی کرده است؛ این اثر اقتباسی از هزار و یک شب، سفرهای سندباد بوده و به‌تهیه‌کنندگی محمدرضا مرادی در انجمن سینمای جوانان اراک ساخته شده است.

«کبود» به‌نویسندگی و کارگردانی علی توکلی و تهیه‌کنندگی فواد جاودان  و سعید نجاتی، فیلمی ملودرام و از تولیدات دفتر تهران انجمن سینمای جوانان ایران است.

‌نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی انیمیشن کوتاه «خولانه وه» را نیز هژیر اسعدی در ژانر فانتزی برعهده داشته است. و این اثر توسط انجمن سینمای جوانان سنندج و BEFir Production تهیه شده است.

 

چهارمین جلسه فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، دوشنبه‌ 9 خردادماه ساعت 15 در پردیس سینمایی چارسو، سالن شماره 6 برگزار می‌‌شود و شامل نمایش آثار و جلسه نقد و بررسی خواهد بود.

حضور برای تمامی علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

نظرات کاربران

*
*
*