رونمایی از مستند «سارا» در سالن سینماحقیقت

رونمایی از مستند «سارا» در سالن سینماحقیقت
اخبار انجمن
۱۳ شهریور ۱۳۹۵

(یکشنبه ۱۴ شهریور ۹۵) از فیلم مستند «سارا» ساخته‌ی «هادی شریعتی» در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی رونمایی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی «سینماتجربی»، در خلاصه‌ی موضوع این فیلم مستند آمده است: «پدری روز تولد دخترش متوجه نابینایی او می‌شود. از همان روز اول دوربین دست گرفته و فیلم می‌گیرد. حاصل پنج سال تصویربرداری پدر، فیلم مستندی است که با نام «سارا» ساخته است…»
برپایه‌ی این گزارش، پس از نمایش فیلم مستند «سارا»، جلسه نقد و بررسی آن با حضور هادی شریعتی (کارگردان)، پیروز کلانتری (مستندساز و منتقد میهمان) و ناصر صفاریان (کارشناس- مجری) برگزار خواهد شد.
گفتنی است: عموم علاقمندان جهت تماشای این فیلم‌‌ و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت ۱۷ عصر یکشنبه (۱۴ شهریورماه) به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند. شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است.
دوستداران سینمای مستند و تجربی جهت اطلاع از برنامه‌های هفتگی کانون فیلم «سینماحقیقت» می‌توانند به کانال تلگرام این برنامه بپیوندند: telegram.me/cinemaverite

نظرات کاربران

*
*
*