از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر ملایر؛

فیلم کوتاه «سیاباز» به کارگردانی سعید حسین‌‌پور از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر ملایر تولید شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه «سیاباز» به کارگردانی سعید حسین‌پور از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر ملایر پس از مراحل پس تولید آماده نمایش و حضور در جشنواره‌های داخلی و خارجی شد.

در خلاصه داستان فیلم کوتاه «سیاباز» آمده است: «سپیده که علاقه‌مند به بازیگری است در روز اجرا با چالش بزرگی روبه‌رو می‌شود، پدر او که با بازیگری مخالف است، سر اجرا حاضر می‌شود و همین مساله باعث می‌شود که سپیده اجرا را ترک کند و دوستش نقش اصلی حاجی فیروز را بگیرد.»
هستی رزاقی، سپیده ولی‌زاده، مهران بیات، محمود محمودی، بهنام شهبازی، شیرین کرمی و سوگند نجفی بازیگرانی هستند که در فیلم کوتاه «سیاباز» نقش آفرینی می‌کنند.
عوامل فیلم کوتاه «سیاباز» عبارت‌اند از:
نویسنده و کارگردان: سعید حسین‌پور، مشاور پروژه: امید وفایی، تصویربردار: احمد سلیمی، صدابردار: مسعود حسینی، دستیار کارگردان: رضا باغبان، دستیار صدا: علی ترکزبان، دستیار تصویر: امیر حسین سلیمی، عکاس: امیرحسین سلیمی، منشی صحنه :علیرضا پورزادی، تدارکات: مصطفی مرتضوی و محمد سلگی.
این فیلم سومین ساخته سعید حسینپور است که سعی دارد روایت متفاوتی از لایههای زندگی را بیان کند، در دنیای بازیگری آنچه قابلیت‌های نمایشی دارد خود واقعی بازیگران است و «سیاباز» روایت چنین داستانی را بر عهده دارد.
غلامرضا نعمت‌پور: کیفیت مطلوب آث...
جشنواره تهران گفت‌وگوی بین نسل‌ه...
پوستر شصت‌وهفتمین جشنواره منطقه‌...
فراخوان شرکت در پیچینگ ویژه چهلم...
سینمای کوتاه ژنریک به تنوع در سی...
فیلم کوتاه «دم‌سیاه» آماده نمایش شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *