رتبه اول «همیشه با هم» در بخش شهرستانی جشنواره  «فردا»

رتبه اول «همیشه با هم» در بخش شهرستانی جشنواره  «فردا»
اخبار اخبار دفاتر
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

فیلم کوتاه «همیشه با هم» ساخته علیرضا عادلی و از تولیدات انجمن سینمای جوانان لاهیجان رتبه اول بخش شهرستانی جشنواره فرهنگی و هنری «فردا » را  از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه «همیشه با هم» ساخته علیرضا عادلی و از تولیدات انجمن سینمای جوانان لاهیجان موفق به کسب رتبه اول بخش دوره تحصیلی پایه هفتم دبیرستان‌های متوسطه جشنواره فرهنگی و هنری «فردا» در شهرستان لاهیجان شد.

گفتنی است: این فیلم کوتاه با کسب این رتبه در شهرستان لاهیجان به  مرحله استانی این جشنواره راه پیدا نمود.

در خلاصه داستان این فیلم کوتاه آمده است: علیرضا نوجوانی است که در ایام کرونایی  خود را برای روز تولد دوازده سالگی‌اش آماده می‌کند و منتظر دوستان و خانواده‌اش برای حضور در تولدش است اما….

عوامل تولید این فیلم کوتاه عبارتند از:

نویسنده فیلمنامه و کارگردان: علیرضا عادلی،  فیلمبردار : رویا مهدی‌پور، تدوین : مصطفی خانی‌پور، بازیگران: علیرضا عادلی، کسری منفردی، مجری طرح: انجمن سینمای جوانان لاهیجان

علیرضا عادلی سال گذشته با این فیلم کوتاه به بخش مسابقه «فیلم‌های نوجوان» چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی استان گلستان راه پیدا کرده بود.

قابل ذکر است که  جشنواره  سراسری فرهنگی هنری  دانش آموزان کشور با عنوان ( فردا ) به همت وزارت آموزش و پرورش ، ویژه فرهنگیان و دانش‌آموزان برگزار خواهد شد که در سی و نهمین دوره خود  توجه به همه‌گیری ویروس کرونا، در فضای مجازی و در بستر شبکه شاد،  برگزار می‌شود.

نظرات کاربران

*
*
*