راهیابی فیلم‌ کوتاه «جام جهانی» به جشنواره فیکا مکزیک

آخرین اخبار

راهیابی فیلم‌ کوتاه «جام جهانی» به جشنواره فیکا مکزیک
اخبار اخبار انجمن
۲۵ مرداد ۱۴۰۰

 فیلم‌ کوتاه «جام جهانی» به‌‌کارگردانی مریم خدابخش به پنجمین جشنواره فیکا مکزیک راه یافت.

 

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم‌ کوتاه «جام جهانی» به‌‌کارگردانی مریم خدابخش و تهیه‌کنندگی علی تابع‌امام در پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم فیکا مکزیک (FICAH) به نمایش در‌می‌آید.

«جام جهانی» روایت‌گر داستان زن و شوهری است که قصد مهاجرت دارند و تا رسیدن به هدفشان زمانی نمانده است که رازی بین آن‌ها بر ملا می‌شود.

مریم خدابخش در زمینه کارگردانی، فیلم‌نامه‌نویسی، تدوین، طراحی پوستر، کار پخش فیلم و تهیه‌کنندگی فعالیت می‌کند. او معتقد است که هر یک از ما صدایی داریم و مأموریت ما به‌عنوان انسان در این جهان این است که صدای منحصر به فرد خود را بیابیم و آن را به مردم ارائه دهیم تا بدین‌گونه به آن‌ها کمک کنیم و یکی از راه‌های انتقال صدا، سینما است.

زهرا آقاپور، علی تابع‎امام، کیان زارعی بازیگران این فیلم کوتاه هستند.

اسامی عوامل سازنده فیلم‌ کوتاه «جام جهانی» به شرح زیر است:

نویسنده و کارگردان: مریم خدابخش، مدیر فیلم‌برداری: احسان اسکندری، صدابردار: شهرام متولی باشی، صداگذار: عبدالرضا حیدری، تدوین: مریم خدابخش ، مدیر تولید: پرویز خدابخش، اصلاح رنگ و نور: علی شعبانی، گریمور: محسن صالحی، دستیار گریم: آرزو یازرلو ، جلوه های ویژه : روح الله رضایی ، نجمه امینی ، مترجم: مهدی عرب ، دستیاران فیلم‌بردار: علی کرمی ، بابک بابازاده ، مهدی سلیمی،  دستیار صدابردار: علی سپهوند ، عکاس: علیرضا خدابخش ، مشاور تولید: پیمان جعفری ، تهیه کننده: علی تابع‌امام

پنجمین دوره این جشنواره به دلیل شیوع کرونا و برای اولین بار بخش‌های رقابتی را بصورت مجازی از تاریخ 26 آگوست تا 26 سپتامبر برگزار خواهد کرد.

 

نظرات کاربران

*
*
*