در سی‌و‌هشتمین پاتوق فیلم کوتاه، جنینی خواب می‌بیند

آخرین اخبار

در سی‌و‌هشتمین پاتوق فیلم کوتاه، جنینی خواب می‌بیند
اخبار انجمن پاتوق فیلم کوتاه
۰۴ شهریور ۱۳۹۶

نهمین جلسه از فصل پنجم پاتوق فیلم‌کوتاه – سینما آینده و سی‌وهشتمین جلسه این محفل دوستانه، دوشنبه ۶شهریورماه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، چهار فیلم کوتاه ایرانی و یک فیلم کوتاه از کشور انگلستان برنامه اکران نهمین جلسه از فصل پنجم پاتوق فیلم‌کوتاه است.

شایان ذکر است علاقه‌مندان می‌توانند از این پس با مراجعه به سایت تیوال به آدرس www.tiwall.com ، نسبت به رزرو رایگان و انتخاب محل نشستن در سالن اقدام کنند.

در پاتوق ۹۶/۶/۶ خواهیم دید:

در فیلم کوتاه تجربی «نفس» به نویسندگی و کارگردانی مُنا مرادی، جنینی خواب می‌بیند…

علی کاپیتان، مالک و ناخدای یکی از کشتی‌های به نمک نشسته دریاچه ارومیه، با وجود خشکی دریا و بیماری تنفسی هم‌چنان به دریا عشق می‌ورزد و در کشتی مخروبه خود زندگی می‌کند تا این‌که شبی… ؛ این داستان فیلم کوتاه «کوزمک» اثر علی‌رضا سلمان‌پور و یونس طراحی است.

مستند کوتاه «تور» به کارگردانی مسعود میرزایی و اصغر بشارتی، خطر صید بی‌رویه آب‌زیان برای محیط زیست را به‌تصویر می‌کشد.

داستانی کوتاه «دهانه جهنم» ساخته سمیر مِهانوویچ روایتی‌است که در جاریا رخ می‌دهد، یکی از خطرناک‌ترین مکان‌های روی زمین…

و فیلم کوتاه تجربی «تنگ خالی ماهی» اثر عاطفه خادم‌الرضا، تصویر بازتاب رفتار پدر و مادر بر روی رفتارهای فرزندان است.

گفتنی ‎‌است فصل پنجم پاتوق فیلم کوتاه با ۱۲ هفته طولانی‌ترین فصل این رویداد هنری تا کنون به‌شمار می‌آید؛ همچنین نمایش آثار شاخص و مطرح سال‌های گذشته از کارگردانان به‌نام عرصه فیلم کوتاه در ایران، با رویکرد مرور و نگاهی دوباره به این فیلم‌های کوتاه، از دیگر ویژگی‌های این فصل از پاتوق است.

پاتوق فیلم کوتاه، محفلی برای هنرمندان و دوست‌داران این عرصه هنری، دوشنبه‌های هر هفته ساعت ۱۸در سالن شماره ۳ پردیس چارسو برگزار می‌شود.

نظرات کاربران

*
*
*